Rüyada “Ekmek” Görmek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi


Rüyada ekmek görmek ilmin artmasına, güzel ve ahlaklı eşe, güzel ve huzurlu geçecek mutlu günlere işaret eder. Rüyada fakirlere ekmek dağıttığını görmek ucuzluk ve bol berekettir. Ekmeği yüksek bir yerde görmek fiyatının artacağına işarettir. Rüyada bir ölünün kendisine ekmek verdiğini görmek hiç beklemediği yerden, başkasından gelecek mala delalet eder. Rüyada küçük ekmek görmek kısa ömür demektir.
 
x-scarface

x-scarface

Üye
:tşk:
 
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi
:rica:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
23
Efe Yakup Karahanlı
Cevap
2
Görüntüleme
461
Efe Yakup Karahanlı
Cevap
2
Görüntüleme
164
PALA.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt