Rüyada Biftek Görmek


Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
    Konu Sahibi
Rüyada biftek görmek, sağlıkla ilişkilendirilir. Özellikle ilaç kullanılan bir rahatsızlık varsa bu rahatsızlıkta iyileşme yolunda güzel adımlar atılacağına haber verir. Kişinin helal lokma yediğini ve kazancına dair hiç bir şekilde harama el uzatmadığı ifade eder. Kişinin yaptığı işte otorite haline geleceğini ve kendi yöneticileriyle arasındaki ilişkinin kalıcı bir hal alacağını bildirir. Bekar kimseler için eş olarak kendilerine seçecekleri kişinin malvarlığı açısından kendini üstün olacağını ifade eder. Çalışma koşullarının iyileştirilmesi adına daha titiz davranılacağına işaret eder. Yalnız başına biftek yemek, aileden kalan bir mirasla rahata ermek demektir. Kalabalık bir grupla birlikte biftek yediğini görenler ise aileleriyle refah içinde yaşarlar. Yenilen biftek çiğ ise beklenmedik yalan yada iftiralar ile karşılaşılıp üzüntü duyulacağına işarettir. Pişmiş biftek helal kazanç ve doğruluktan ayrılmayan bir yaşam anlamına gelir.
 
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Et giren yere dert girmez :D
 
  • Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı

Benzer Konular

___kaptan___
Cevap
5
Görüntüleme
1K
BelaMonte
BYFECI
Cevap
2
Görüntüleme
335
BYFECI
hikmet366
Cevap
2
Görüntüleme
281
hikmet366
hikmet366
Cevap
1
Görüntüleme
476
Haydar
BYFECI
Cevap
0
Görüntüleme
305
BYFECI
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt