Rüyada “Bacak” Görmek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi


Rüyada, sağlıklı ve hoş bir bacak görülmesi ömrünüzün mutlu, bereketli bir şekilde geçeceğine, yamuk bacak, size helal olmayan bir şeye göz dikeceğinize, tüylü bacak, borca gireceğinize, bacağı porselen yada camdan olduğunu görmek ecelin yaklaşmasına, ağaçtan bacak görülmesi geçim sıkıntısına, bacağın demirden olduğunu görmek, uzun ömre, iki bacağın kırılmış olduğunu görmek, malınızın yok olacağına ve ya hayır yapacağınıza, tek bacağın kırılması, malınızın yarısının yok olacağına, güzel bir kadın bacağı görmek, evliliğe, açılmış bacak durumunuzun daha da iyileşmesine, kuru sıska bacak, güçsüz duruma düşeceğinize, bacak incinmesi, üzüntüye ve hayal kırıklığına, kesik bacak, neşeye, mutluluğa, titrek bacak görmek, acizliğe tabir edilmektedir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

hikmet366
Cevap
0
Görüntüleme
277
hikmet366
BYFECI
Cevap
2
Görüntüleme
332
BYFECI
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
400
Haydar
hikmet366
Cevap
0
Görüntüleme
466
hikmet366
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt