Rusça-Türkçe / Türkçe-Rusça - Sözlük (Piyasada ki En Kapsamlı)ABBYY_Lingvo

Rusça Öğrenmek Gereklimi

• Kesinlikle Gerekli

Kullanılan: 154 77.8%
  • Hiç Gerek Yok

Kullanılan: 11 5.6%
  • Farketmez

Kullanılan: 34 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    198
aynı programın HTC Legend için Android versiyonu varmı?

süesi geçmiş sertifika diyor arkadaşlar nasıl olcak bu bana bilen varsa mail atabilirmi kadircanik@hotmail.com

----------Eklendi @ 16:52:41 ---------- Yazıldı @ 16:51:57 ----------

arkadaslar sertifikası geçmiş diyor bilen varsa mail atabilirmi kadircanik@hotmail.com

süresi geçmiş sertifikayı da düzeltmeyi bilmiyorsan... telefonunun tarihi geri al öyle dene sende

olmadı s60certkey.com sitesine gir telefonunun imei adresini yaz sana en geç iki güne .cer ve . lerini veriyorlar bunları free signer proğramıyla kullan.

----------Eklendi @ 08:30:11 ---------- Yazıldı @ 08:28:11 ----------

tesekkurler

sozluk iyi ama ruscadan turkceye kullanamıyorum cunku rusca harfleri yok,bu duruma cozum bulan yokmu

hidolili

Üye
bu uygulama nokia c5 00 da çalışırmı ? yardımcı olursanız sevinirim

hidolili

Üye
iyi hoş güzel yükledim ama bide bu telefona rusça yazma dili bulmak lazım onu nabacaz

abilerim samsung galaxy ace plus kullanıyorum , yukarıdaki bahsedilen tüm klasörleri açtım , ve telefonun hafıza kartına ve kendi hafızasına yapıştırdım , ancak nereyi tıklayıcam nasıl çalışacak ????

Merhaba ; ABBYY lingvo programını kurdum fakat programı açtığımda " no available dictionaries " diyor . UniversalRuTr.lsd ve UniversalTrRu.lsd dosyaları benim tel e uyum göstermedi sanırım ? Ne yapmalıyım ?
Bu arada telefon , Nokia 5800 Expres music .
Teşekkürler .