Rundll32.exe - iertutil.exe - urlmon.dll | Acil Yardım !!!!!

• 22 Nisan 2011
  • 1384 Okunma
  • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar öncelikle s.a

sorunum ; arkadaşlar sistem geri yükleme yaparken veya ccleaner ile temizlik yaparken böyle hatalar alıyorum .. Resimler aşağıda bakın daha iyi anlarsınız ...

CCLEANER İLE TEMİZLİK YAPARKEN ÇIKAN HATA :

< Resmi açmak için tıklayın >

CCLEANER İLE TEMİZLİK YAPARKEN ÇIKAN 2. HATA ;

Sistem Geri Yükleme Yaparken Çıkan Hata ;

Sistem geri yükleme 2.hata ;

Sistem Geri Yükleme Yaparken Çıkan Hataların hepsine evet dedim ileri dedim ve böyle çıktı ;

Lütfen yardım edin ?

Yazan: Furkan1103
  2. En son İşletim Sisteminizi ne zaman güncellediniz? Eğer İşletim Sistemi dll dosyaları ile ilgili hata veriyor ise bu o dosyaların kaybolduğunu veya zarar gördüğünü gösterir. Bunun için İşletim Sisteminizin CD'sini sürücüye takarak, bilgisayarınızı baştan başlatın ve onarım yapın. Onarım yaptıktan sonra kaybolan veya zarar gören dosyalar tekrar System32'ye kopyalanıp İşlem tamamlanır. Bu sayede temiz bir sisteme sahip olursunuz.

Tüm bu resimdeki hatalar System32 ile ilgilidir. Onun için dediklerimi yaparsanız sorun hallocaktır. Fakat kısa yoldan halletmek istiyorsanız o zaman (DLL Files'dan) gerekli olan DLL'leri indirin ve kopyalayıp, C:\WINDOWS\System32'ye yapıştırın.

3. dediğin herşeyi yaptım ama olmadı maalesef :hmmm Zaten vista cd ile format attım yinede cevap için teşekkür ederim :)

4. Önce bunu indirip sistemi tara, olmazsa başka çare ararız.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 10:28