Rossi Brno'da Stoner İle Zorlu Bir Yarış Bekliyor..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Valentino Rossi, MotoGP 2008 sezonunun sıradaki yarışının yapılacağı Brno'da Casey Stoner ile mücadele edeceklerini düşünüyor.Laguna Seca'da lastik lastiğe geçen mücadelenin ardından galibiyeti alan İtalyan pilot, Brno öncesi verilen 4 haftalık araya 25 puan farkla lider olarak girdi.

Rossi "Brno'nun zor olacağını biliyorum ve Casey bir kez daha rakip olacak. Motorda doğru ayarları bulmak için ilk antrenmanlardan itibaren zaman kaybetmeden maksimum şekilde çalışmalıyız."

"Geride 7 yarış var ve hepsinin LAguna Seca gibi eğlenceli olmasını hayal ediyorum." dedi.

Son zamanlarda Çek Cumhuriyeti'nde zorluklar yaşamasına rağmen şampiyon pilot Bridgestone'a geçişi ile durumun daha iyi olacağını düşünüyor.

Rossi "Geçen sene Brno'da kötüydük ancak bu sefer şampiyona lideri olarak, iyi bir galibiyetin ardından iyi bir motor ve iyi çalışan lastikler ile birlikte çok farklı zihinsel yapı ile gidiyoruz."

"İyi bir yaz tatili geçirdim ve tekrar yarışmak için gerçekten sabırsızlanıyorum." dedi.
 

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt