Rosberg Şampiyonluk Şansı Konusunda Emin Değil..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Nico Rosberg gelecek yıl Williams takımında yarışmaya devam edecek ancak takımda şampiyonluk için mücadele edip edemeyeceğinden emin değil.23 yaşındaki Alman pilotun adı, McLaren ve BMW-Sauber gibi takımlarla anılmıştı ama o Grove kökenli takımda kalmayı tercih etti.

Rosberg, Williams pilotu olarak şampiyonluk yakalayıp yakalayamayacağı sorulduğunda, "Şu anda bu soruyu cevaplamak istemiyorum. Endişe edecek daha farklı şeylerimiz var ve doğru yolda ilerlememiz gerekiyor." dedi.

"Şimdi olduğumuzdan daha iyisini kesinlikle yapabiliriz. Özellikle de kural değişiklikleri ile beraber. İyi bir araç ortaya çıkarmak için bu çok büyük bir fırsat."

2009'da Williams'ta kalacağını doğrulayan Rosberg, "Geleceğim burada... aslında önümüzdeki yıl. Sonrasını göreceğiz." diye konuştu.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt