Uygulama rootlu cizhazda olmassa olmaz dedikleriniz !!:D

Sponsorlu Bağlantılar

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
rootlu cizhazda olmassa olmaz dedikleriniz !!:D
Cihaza root attim. Suan link 2 sd grenify ve swapper yuklu daha bir çok app oldugunu biliyorum. Neler onerirsiniz ve onerdiginiz ap nin ne ise yaradigini yazarmisiniz ?

emrebegen

Üye
Wifikill, lucky patcher,titanium backup, freedoom ve freestore benim çok kullandiklarim

hsno7

hsno7

Üye
link2 sd
super su
var bendede.

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Swapper harici yedekleme alanı mi Oluşturuyor
oluştururken sd kartı formatlar mi nasıl kullanır?
Cihazım LG L70 malum cihaz hafızası yetersiz uygulama yüklemede sıkıntı yaşıyorum

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
Swapper harici yedekleme alanı mi Oluşturuyor
oluştururken sd kartı formatlar mi nasıl kullanır?
Cihazım LG L70 malum cihaz hafızası yetersiz uygulama yüklemede sıkıntı yaşıyorum
Swaper iyidr iyi s3 deli gibi isiniyordu bende class 10 32 gb hafiza kartinin 1 gb ram a verdim canavar oldu isinirsa az isiniyor. :D
Wifikill, lucky patcher,titanium backup, freedoom ve freestore benim çok kullandiklarim
Ne ise yaradiklarini yazsaydin hocam iyidi :D

• Beğen
Tepkiler: hsno7

emrebegen

Üye
Wifikill ortak Wi-Fi alanlarda mesela cafe vb. Agdakilerin int. Kesip bandı sana yönlendiriyor :)

emrebegen

Üye
Titanium backup yedekleme yazılımı,lucky patcher çok geniş kullanımı var ben lisans isteyen uygulamanın lisans doğrulama sini kaldırmakta kullanıyorum, birde prog. Olan reklam vb varsa kaldırıyor. Freedoom birçok app ve oyunda uygulama içi beleş satınalma yapar, free store da da olay store markette de hemen hemen bütün uygun. Ücretsiz indirir.

emrebegen

Üye
Root istemeyen ama çok kullandığım birde tasker var. Ama biraz karisik bir prog.

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Swaper iyidr iyi s3 deli gibi isiniyordu bende class 10 32 gb hafiza kartinin 1 gb ram a verdim canavar oldu isinirsa az isiniyor. :D

Hocam belirleyecegimiz alan icin sd card tan mi telefon hafızasından mi alcak Ben de şuan Sd card fat partition çıkıyor tek secenek olarak

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
Sd karti gormesi gerek root izni verdiniz mi :)

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Root izni istemedi cihazım rootlu

Üst Alt