Uygulama root

Sponsorlu Bağlantılar

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
    Konu Sahibi
root
Sa herkese iyi forumlar

Telefonum rootlu deil root yapmadan telfonu rootlu gibi gosteren program varmis yani telefon rootlu olmucak program telefonu rootlu gibi gosterecek boyle bir program varsa link atar misiniz simdiden tesekkurler

abandonware

abandonware

Üye
rootlu gösterince eline ne geçecek ki :hmmm superuser'dan bahsediyor olabilirsin

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
    Konu Sahibi
Rootlu gosterince root isteyen uygulamalari calisitir miyor mu

abandonware

abandonware

Üye
Rootlu gosterince root isteyen uygulamalari calisitir miyor mu
çalıştırmaz. root, sistem dosyalarına erişim izni elde etmektir. sistem dosyalarına erişmek isteyen bir uygulama, o dosyalara erişemedikten sonra telefonun rootlu görünse ne olur, görünmese ne olur; ki zaten telefonu rootlu gösteremezsin, bunu ilk kez senden duyuyorum :) telefonu root etmeden root izni isteyen uygulamaları çalıştıramazsın dostum..

• Beğen
Tepkiler: Fenomenon
soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
    Konu Sahibi
Bende ilk duydugumda inanmadim zaten baska bir forum sitesinde okudum keklendik o zaman neyse bilgi icin sagol

merhaba mustafa

Üye
peki blg kullanmadanyapabılır mıyız? S4 cihaz

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
    Konu Sahibi
Bi kac program var ama stabil calisir mi bilmiyom

merhaba mustafa

Üye
örnek verebilir misin?

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
    Konu Sahibi
Frame vardi simdi hatirladigim bu valla

merhaba mustafa

Üye
frame ayrı bir program mı framaroot u mu kastettin? Eğer framarootu kastettdıysen denedım, olmuyor :(

bozok_tr

bozok_tr

Üye
Rootla kardeşim senin yasayabilecegin sorun telefon düşer ekran kırılır oda garanti dışı zaten bas rootu bence :)

merhaba mustafa

Üye
aslında forumumuzdaki bilgili kişiler bilirler root'un prensibi nedir? Yani bir dosyayı mı değiştiriyor? Değiştiriyorsa hangisini? Nasıl yapıyor? Belki biz bi uygulama yapabiliriz ondan soruyorum

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
    Konu Sahibi
Onu tam anlamiyla ustasi olan birine sormak lazim

• Beğen
Tepkiler: merhaba mustafa

Üst Alt