Uygulama Root yardim

Sponsorlu Bağlantılar

afer459

afer459

Üye
    Konu Sahibi
Root yardim
Selam arkadaslar htc wildfire s var root yapmak istiyorum ama ilk kez root yapicam ve açıkçası biraz korkuyorum netden root yaparken hata yaparsanız geri dönüşü olmaz diye biseyler okudum siz ne diyorsunuz buna yanlış yaparsam ne gibi sorunlar olur? Bide htc-de rootun kolay yolunu bilen varsa lutfen yazin ;)kusuruma bakmayın konuyu yanlış yere acmisdim yardımcı olup konuyu buraya taşıyanlara teşekkürler

fthmnts

fthmnts

Kapalı Hesap
Selam arkadaslar htc wildfire s var root yapmak istiyorum ama ilk kez root yapicam ve açıkçası biraz korkuyorum netden root yaparken hata yaparsanız geri dönüşü olmaz diye biseyler okudum siz ne diyorsunuz buna yanlış yaparsam ne gibi sorunlar olur? Bide htc-de rootun kolay yolunu bilen varsa lutfen yazin ;)kusuruma bakmayın konuyu yanlış yere acmisdim yardımcı olup konuyu buraya taşıyanlara teşekkürler

Öncelikle root yapmak format atmak kadar kolaydır o kadar da korkma.
Âmâ eğer işlem anında telefon kapanırsa sorun çıkar.
Bu yüzden şarj seviyesi %35-40 civarı olsun..

Not: o telefondan hiç anlamıyorum sadece bunu söylemek için yorum yaptım :)

heathrow

heathrow

Üye
htc wildfire s kullandım bir ara, ama root etmedim. günde 2-3 defa şarja veriyordum. kısa sürede elden çıkarmıştım.

• Beğen
Tepkiler: fthmnts
afer459

afer459

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle root yapmak format atmak kadar kolaydır o kadar da korkma.
Âmâ eğer işlem anında telefon kapanırsa sorun çıkar.
Bu yüzden şarj seviyesi %35-40 civarı olsun..

Not: o telefondan hiç anlamıyorum sadece bunu söylemek için yorum yaptım :)
bu kadarı yeterli tesekurler :)
htc wildfire s kullandım bir ara, ama root etmedim. günde 2-3 defa şarja veriyordum. kısa süreexde elden çıkarmıştım.
evet ben de çok sık şarj ediyoru :(

heathrow

heathrow

Üye
bu kadarı yeterli tesekurler :)
evet ben de çok sık şarj ediyoru :(
3G kapalı kullanıyordum, yine de sık şarj ediyordum. 1230 mah batarya var cihazda. telefonu root edip greenify uygulamasını deneyebilirsin. greenify uygulaması ile, arka planda calisan uygulamalsri uyutabilirsin.

afer459

afer459

Üye
    Konu Sahibi
3G kapalı kullanıyordum, yine de sık şarj ediyordum. 1230 mah batarya var cihazda. telefonu root edip greenify uygulamasını deneyebilirsin. greenify uygulaması ile, arka planda calisan uygulamalsri uyutabilirsin.
link ata bilirmisin kardeşim

heathrow

heathrow

Üye
Google play'de var uygulama. Greenify yaz. Ucretsiz versiyonu da var.

afer459

afer459

Üye
    Konu Sahibi
htc'de root bilmiyorum. samsung'da kolay bir yolu var: framaroot.
framaroot v1.8.1 kullanmisdim bu gün Try another exploit if available (Error #5) hatası veriyor. Sen kullandiğin hangi version?

Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
Htc root PC den baska yapılmıyodu bildigim kadarıyla...

afer459

afer459

Üye
    Konu Sahibi
En azından wildfire S olmuyodu arkadasımda vardı pc ile yapabilmisti en son :D baska yolu varsa o yol ile yap bro :)
başka yolunu bulamassam pc ile yapicam. bu arada diyelim yapamadım nasil iptal ederim?

Üst Alt