Root yapmaya karar verdim yardımcı olurmusunuz

• 17 Mart 2013
  • 1161 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Başlıktada belirttiğim gibi Unlock Root proğramı ile root yapacam bu işlemi yapmam için bilgisayarda driver lerden hangisi yüklü olması lazım ben HTC sync manager uygulamasını yükledim bu driver mi oluyor yoksa ayriyeten yüklemem mi gerek

1.root işleminden sonra unroot yapılabiliyor mu basit şekilde programı kullananlar kolayca root yyapıldıgını yazmışlar genelde fakat unroot yapan olmamış galiba

2.yapmam gereken işlemleri açıklarsanız sevinirim

Teşekkürler

Not :Laptobumda Windows 8 64bit bulunmakta
    Telefon:Htc One X Plus

Yazan: emreli01
  2. 1. olur birden cok yolu var zaten
    2.ilk once rom atcaksiniz sonra root atmalisiniz ve unutmayin tum veri ve dosyalari yedekleyiniz

emreli01 bunu beğendi.
  3. nasıl yani rom atmadan root işlemini yapmazmıyım ?

4. Hangi romu kullniyorsun

emreli01 bunu beğendi.
  5. rom kullanmıyorum ki herşey orjinal romsuz root işlemi olmaz mı ?

- - - Eklendi - - -

:hmmm

6. malesef olmuyor orjinal rom uzerinde.stock rom yukliceksiniz zaten yuklemek cok basit yardim alarak yapin tabiki adimlari tek tek uygulayin.telefonunuza gore rom arayin mesala s3 un romu t20 de olmaz.(dikkat edin)

- - - Eklendi - - -

Htc One X Plus a gore rom yukleyin...

7. zamanım olsaydı araştırırdım senin için ama maalesef böyle bi araştırma için zamanım yok. İngilizcen varsa xda den bakabilirsin.

8. Tüh ya ayda yilda niyeti bozmustum kursagimda kaldi :) hairlisi olsun

- - - Eklendi - - -

Hocam simdi stock rom ne oluo coustm rom ne oluyir android gercekten cok karisik Bilgilendire bilirseniz sevinirim :-)

- - - Eklendi - - -

Ben önceden symbian kullanıyordum onda sadece cwf geciyirdu hemde basit geliyordu ama android cook karışık

9. Arkadaşlar illede. Rom olması gerekmiyormus orjinal romdada oluyormuss bilenbirusi yok mu

10. odin ile yapiliyor ama tel bozulma riski daha cok artiyor

11. odin ne hocam

Bu androidde ne tuhaf şeyler varmış yahu :-)
    Symbiannin gözünü seveyim :-)

- - - Eklendi - - -

Konum. Buraya taşındı fakat bu bölümü kullanan fazla olmadığı için oraya açmıştii m

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 05:59