Root Yapma Çok Acil Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

jezabell

Üye
    Konu Sahibi
Root Yapma Çok Acil Yardım
Galaxy S4 kullanıcısıyım. Android sürümüm 4.3. Her şey iyi güzel root yapmaya başladım. Ancak yükleme belli bir aşamada takıldı. Saatlerce dolmadı. Ben de telefonu kapattım. Açtım; "Firmware upgrade encountered an issue. Please recovert mode in Kies & try again." ekranı çıktı. Ne yapmalıyım?

• Beğen
Tepkiler: tmytrnc_

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
Galaxy S4 kullanıcısıyım. Android sürümüm 4.3. Her şey iyi güzel root yapmaya başladım. Ancak yükleme belli bir aşamada takıldı. Saatlerce dolmadı. Ben de telefonu kapattım. Açtım; "Firmware upgrade encountered an issue. Please recovert mode in Kies & try again." ekranı çıktı. Ne yapmalıyım?
cihazı pc ye bağla kiesi aç yazılım yuklemesi yarıda kaldı vb bir şey olmalı ona bas olur

jezabell

Üye
    Konu Sahibi
Uğraşa uğraşa hallettim ama yine de teşekkürler. :)

• Beğen

solayagim

Üye
İlk root denememde bende aynı sorunla karşılaşmıştım ve bu forumun root yapma başlığındaki program ile dosyayı denediğimde sorun çözüldü. Malesef root işlemi yarıda kalırsa Kies bir daha telefonu görmüyor.

• Beğen
yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Android 4.3 ü rootlayabildiniz root yöntemi arıyorum. Her denememde knox engel oluyor. Note 2 4.3 root konusunda yardım...

Son düzenleme:

solayagim

Üye
Neden kitkat sürümüne güncelleme yapmıyorsunuz?

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Sorun çözüldü

Son düzenleme:

Üst Alt