Root Olmadan Sistem Sesi Değişir Mi?


RooD

RooD

Üye
    Konu Sahibi
Elimdeki Vestel VTAB 2020A cihazımı başarıyla daha hızlı hale getirebildim. ADB ile gereksiz programları tamamıyla kaldırdım. Fakat cihzazımın sistem sesleri hiç güzel değil. Dokunma sesi olsun tablet açılış ve kapanış sesi olsun bunları Root yapmadan değiştirmek istiyorum. Bu mümkün müdür? Cihzın sürümü Android 6.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mr.Stark

M.F.E

Üye
Bildiğim kadarıyla root olmadan sistem sesleri değişmiyor maalesef
 
  • Beğen
Tepkiler: RooD


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt