Root hakkında acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Kalaski01

Üye
    Konu Sahibi
Root hakkında acil yardım
Arkadaslar telefonum galaxy e7 (SM-E700F) root attım telefona yeniden başlattıktan sonra telefona supersu uygulaması geldi fakat girdiğimde supersuya güncelle butonu çıkıyor güncelle diyorum knox engel oldu diyor güncelleme yapmıyor. Root chenger gibi programlarla telefonu kontrol ettiğimde de rootsuz gözüküyor. Telefonu sıfırlarım ne yaptim ne ettimse rootlamayı beceremedim supersu uygulamasınıda kaldıramadım. 3.4 forumdan ayrı root dosyası aldım root denedim olmuyor. Supersu ne kaldırıliyor nede telefon rootlu gözüküyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
SuperSu nun açılınca KNOX algılandı sileyim mi ? Diye sormadı mı?
Eğer sordu ise
Tekrar rootlayıp knoxsu silin

• Beğen
Tepkiler: Kalaski01

Kalaski01

Üye
    Konu Sahibi
Evet sordu knoxu sil dedim silinemiyor diyor 3.4 kez arka arkaya farklı forumlardan dosya alıp rootladim acaba dosyami bozuk diye herseferinde ayni

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Sanırım kullandığınız root ile telefonun
Knox sürümünden eski

Custom recovery kurup
Knox kaldırma araçları ile knox u telefonu kapalı iken silebilirsiniz
Ama custom recoveryi doğru seçin

• Beğen
Tepkiler: Kalaski01

Kalaski01

Üye
    Konu Sahibi
Yapmaya çalışayım bi takılırsam yazarım çok teşekkür ettim
Araştırdım biraz custom recovery için cwm yani root yetkisi kazandirmaniz gerekiyor diyor telefona bunu nasıl yapabilirim. Root yetkisi kazandırmayı bulamadım

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Yapmaya çalışayım bi takılırsam yazarım çok teşekkür ettim
Araştırdım biraz custom recovery için cwm yani root yetkisi kazandirmaniz gerekiyor diyor telefona bunu nasıl yapabilirim. Root yetkisi kazandırmayı bulamadım
Odin ile pc den atılıyor
Yani root gerekmiyor
Telefonun tam model numarasını yazıp CWM veya TWRP yazın çıkan sonuçlardan uygun olanı kurup root u recovery üzerinden atın

Kalaski01

Üye
    Konu Sahibi
Ana bant sürümü: XXU1AOD2
Model numarası: SM-E700F
SAMSUNG GALAXY E7
Bu telefon için internette cwm recovery ve custom rom dosyası yok. Bulabilen varmı ya interneti 2 gunde alt üst ettim

Üst Alt