Root edilmemiş telefon kalmasın !! Telefonunuzu kısıtlamalar olmadan kullanın...

Sponsorlu Bağlantılar

lalarasak

Üye
galaxy ace kafam rahat :D

yaren_70

Üye
Kardeş Not 3 ü root ettim. Blackmart hata vermeye başladı.'' internet bağlantı hatası'' roottan önce böyle bir sorun yoktu.Birde roottan sonra telin hızını nasıl arttırabiliriz proğramlamı yapıyoruz ? ikincisi rotlu telefonda olması gereken proğramlar hangileri ? yardımların için teşekkürler.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kardeş Not 3 ü root ettim. Blackmart hata vermeye başladı.'' internet bağlantı hatası'' roottan önce böyle bir sorun yoktu.Birde roottan sonra telin hızını nasıl arttırabiliriz proğramlamı yapıyoruz ? ikincisi rotlu telefonda olması gereken proğramlar hangileri ? yardımların için teşekkürler.
Synapse programı ile işlemci ve çekirdeklerin hızını ayarlayabilirsin.

007wolverine

007wolverine

Üye
discovery içim synapse benzeri bir program var mi yada gmd de calisiyor mu ?

yaren_70

Üye
Bu proğramı nasıl kullanacaz?Proğramı kurup açtım siyah ekran çıktıve No UCI support detected yazıyor.Arkadaşım roottan sonra ekran döndürme aktif olduğu halde ekran yan dönmüyor ne yapabilirim yardımcı olurmussun?Telefona format attım yine dönmüyor. Telefonu roottan önceki hale alabilirmiyim.Alınıyorsa nasıl alınır?Rootu geri almam sorunu halledermi?yardımcı olursan sevinirim.

ouz5516

Üye
merhabalar, ben bu s4 mini için root soracaktım oluyor mu bir de faydaları nelerdir ya da zararları bunları öğrenebilir miyim ? Root attıktan sonra kurulması gereken programlar neler mesela daha hızlı olması için telefonun biraz daha konuyu açar mısınız lütfen ?

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
yok mu benim makina için program vs. vs .:ah

byapsuva54

Üye
Casper via a3316 nasıl root edilir biliyormusunuz acaba

engin951

engin951

Üye
General Mobile Dicsovery 2 yi nasıl rootlayabiliriz

KingDroid

KingDroid

Üye
Telefonunu rootlayamayanlar vroot 1.3.0 apk denesin benim huawei y320 boyle root oldu :)

Neyle gönderildiyse gönderildi.

ledayi2000

ledayi2000

Üye
casper via v5 recovery mod nasıl açılıyor bulamadım

Pİsname

Pİsname

Üye
Nokia xl android için yapılabiliyormu?

djonier

Üye
Vestel venus v5 4.3 de hicbirisi ise yaramadi

SsuuiiccaasstT

Üye
arkadaslar merhaba bunlara hic gerek yok saglıklı root yapabilmek cok kolay play store ye xmod yazın gelen programı kurun o sızı yonlendırecek sıkıntı olursa seslenın

priv.boy

priv.boy

Üye
merhaba kardeşim sizin işiniz gücünüz yokmu yasal olmayan konuları açıyorsunuz yasal konulara yönelik bişeyler yapsanız daha iyi olur.ayrıca cihazı rootlamak hiç dogru bişey değil benim görüşüm bu.

uluhankk

uluhankk

Üye
Hocam t50 rootlicam fakat bu telefon işlerinde yeniyim skypenizi alabilirmiyim yada telefonunuzu özelden.

Karalama45

Karalama45

Üye
Link ölü ( 404 ) Program Adı ?

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Ben rootcu .apk ile rootlamıştım cihazını.

cassanovva

Üye
İn Touch 4 için root anlatımı detaylı olarak ekler misiniz rica etsem gerçekten ihtiyacım var (:

serdar121212

Üye
1. YOL

Size az sonra bir link vereceğim telefonunuza kurmanız gerekiyor uygulama Türkçe ve kullanımı kolay. Fakat bunun için bilinmeyen kaynaklar yüklemesi açık olmalıdır. Bunun için Ayarlar menüsünden Uygulamalar >Bilinmeyen Kaynaklar (Market dışı uygulamalar) açık olmalıdır. (Bazı telefonlarda Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar)
Kurulumdan sonra açın ve adımları takip edin.

2. YOL

Root işlemi kimi zaman zorluk çıkarabilir. Size en kolay şekil de yöntemini söylemek istiyorum. Program ile yapacağımızı belirteyim. Program bir çok cihazı destekler.
Programı indirme linkimiz:
İndirip kurdukdan sonra cihazınızın ayarlar bölümüne girip Geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklama modunu aktifleştirmelisiniz.

Cihazınızı usb kablosu ile birlikte bilgisayara bağlayın ve programın cihazı görmesini bekleyin. Bağlantı esnasın da telefon ekranında çıkan uyarılara Tamam diyin.
Root işlemi karşınıza geldiğin de root yapabilirseniz.
Video ekledim dilerseniz video dan da bakabilirsiniz.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt