Root attım ne yapabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Root attım ne yapabilirim
Smt210 tabletime dün root attım neler yapabilirim

• Beğen
Tepkiler: caneira07

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Hoparlör sesini artırıp patlatabilirsin, işlemciyle oynar yakabilirsin, kameranın kalitesini artıracağım diyerek tabletin boot ekranında kalmasına neden olabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: eren3546, çaminci ve Rainesto
Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Hoparlör sesini artırıp patlatabilirsin, işlemciyle oynar yakabilirsin, kameranın kalitesini artıracağım diyerek tabletin boot ekranında kalmasına neden olabilirsin.
Daha Güzel şeyleri yok mu bunun :d

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
İşlemci çekirdeklerinden birkaçını kapatarak batarya performansı sağlayacağını düşünürsün fakat telefon menüde kasmaya başlar strese girersin, yine şarjı uzun dayansın diye bazı google hizmetlerini devre dışı bırakırken bilmediğin -gerekli- hizmetleri durdurduğun için uygulamalarda çeşitli hatalar alırsın, telefon kullanılamaz duruma gelir.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve ghstr
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Şey cahilimde tasker ne

Tasker telefonunun gerçekten ne kadar akilli olduğunu gösteren bi uygulama cihazını tam otomatik bir robota çevirmeni sağlıyor

Ornegin onu bi hırsızlık durumunda sadece 1 SMS ile on kameradan fotoğraf çekip o fotoğrafı sana mail atmasını sagliyabilirsin veya kulaklığı ni taktiginda müzik uygulamanın açıp sistem seslerini azalmasını sağlayabilirsiniz internet ve GPS gerektiren uygulamalara girince otomatik mobil veri ve GPS acilmasini sagliyabilirsin

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Tasker telefonunun gerçekten ne kadar akilli olduğunu gösteren bi uygulama cihazını tam otomatik bir robota çevirmeni sağlıyor

Ornegin onu bi hırsızlık durumunda sadece 1 SMS ile on kameradan fotoğraf çekip o fotoğrafı sana mail atmasını sagliyabilirsin veya kulaklığı ni taktiginda müzik uygulamanın açıp sistem seslerini azalmasını sağlayabilirsiniz internet ve GPS gerektiren uygulamalara girince otomatik mobil veri ve GPS acilmasini sagliyabilirsin

İyiymiş forumda bunun için bir konu var mı ?

MaxipmaN

Üye
greenfy kur

fnldstntn

Üye
Xposed kurarak sistem dosyalarını kurcalamadan birsürü modlama yapabilirsin forumda ayrıntılı konusu vardı...

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
İyiymiş forumda bunun için bir konu var mı ?

ben görmedim ama olabilir yardımcı olabilirim istersen benim şu an bir kaç hazır profilim var istersen tasker linkini ve profilleri upload edip yollarım sana

• Beğen
Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
ben görmedim ama olabilir yardımcı olabilirim istersen benim şu an bir kaç hazır profilim var istersen tasker linkini ve profilleri upload edip yollarım sana

Sana zahmet özelden atar mısın

zencibitc

zencibitc

Üye
reklamları engellersin, gereksiz sistem uygulamalarını kaldırırsın hangoust gmail gibi tabi kullanmıyorsan online olmayan oyunlara hile yapabilirsin indirdiğin uygulamayı sistem uygulaması yapıp hafızadan yer kazanabilirsin

• Beğen
Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
reklamları engellersin, gereksiz sistem uygulamalarını kaldırırsın hangoust gmail gibi tabi kullanmıyorsan online olmayan oyunlara hile yapabilirsin indirdiğin uygulamayı sistem uygulaması yapıp hafızadan yer kazanabilirsin

Reklamları nasıl engelliyoruz diğerlerini yaptım

Üst Alt