Ronaldo: Mutsuzum!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Ronaldo: Mutsuzum!

Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo'dan şok sözler...

Portekizli yıldız iki gol attığı ve sevinmediği Granada maçının ardından "Real Madrid'de mutsuzum ve istenildiğimi hissetmiyorum" dedi.
La Liga'nın 3. haftasında Granada engelini 3-0 ile geçen Real Madrid, Ronaldo'nun sözleriyle sarsıldı. Ronaldo, iki golle yıldızlaştığı karşılaşmanın ardından "Burada istenmiyorum. Kulübün içindekiler sorunu biliyorlar. Mutsuzluğum kişisel değil profesyonel konulardan kaynaklanıyor. Bu yüzden attığım gollere sevinmedim" dedi.
Ronaldo'nun bu açıklamaları şok etkisi yaratırken, yıldız oyuncu Cumartesi günü başkan Florentino Perez ve genel direktör Jose Angel ile yaptığı toplantıda bu sorunları gündeme getirdiği belirtildi.
Çok iyi bir maç çıkaran Portekizli futbolcu, Real Madrid formasıyla ligdeki 150. golünü kaydederek yeni bir rekora daha imza atmıştı.
Geçtiğimiz sezon La Liga’da 38 maçta 46 gole imzasını atan oyuncu, altın top ödülünü Andres Iniesta’ya kaptırmıştı.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
adam ödülü alamadığı için mutsuz bence :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
zenit klübü c ronaldo için 195 milyon euroluk teklif yapmış ne kdar doğu bilemem ntv sporda söylediler

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
zenit klübü c ronaldo için 195 milyon euroluk teklif yapmış ne kdar doğu bilemem ntv sporda söylediler

Ronaldo'nun bu sene ayrılacağını zannetmiyorum. Giderse seneye Mourinho ile beraber Ingiltere'ye döner

Temperature

Temperature

Üye
Belki beşiktaşa gelir veda yerine feda :D

• Beğen
Tepkiler: El-CD
Temperature

Temperature

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt