Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda (2013)

 • 7 Nisan 2013
 • 556 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >
  Erol Özlevi’nin yönettiği ve Sinem Kobal, Sedef Avcı, Burcu Kara ile Engin Altan Düzyatan’nun oynadığı Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda, 14 Şubat 2013’de Pinema Film dağıtımıyla Boyut Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
  Gösterim Tarihi: 14 Şubat 2013
  Dağıtım: Pinema Film
  Yapım: Boyut Film
  Yapımcı: Murat Tokat
  Senaryo: Aslı Zengin, Ceren Aslan
  Yönetmen: Erol Özlevi
  Oyuncular: Sinem Kobal, Sedef Avcı, Burcu Kara, Engin Altan Düzyatan, Gürgen Öz, Cemal Hünal, Öykü Çelik, Nurseli İdiz, Ali Ersan Duru, Özge Ulusoy
  Esra (Sedef Avcı) heyecanla evlilik hazırlıkları yaparken, en yakın arkadaşı Didem (Sinem Kobal) de kızlar arasındaki tek bekâr kişi olarak kalmaktan dolayı panikler ve sevgilisi Cem’i (Engin Altan Düzyatan) evliliğe ikna etmek için çeşitli taktikler uygulamaya başlar. Didem evlenme teklifi beklerken, Cem yeni filminde başrol oynadığı Gözde’yle (Özge Ulusoy) tanışır ve filmine konsantre olur. Bunun üzerine kıskançlık krizlerine giren Didem, Cem’i yakın takibe alır. Bu takip esnasında erkeklerin Antalya “Adam & Eve Otel”de bekârlığa veda partisinde olduklarını öğrenir. Böylece komik ve romantik bir macera başlar. Kızlar erkeklerin bekralığa veda partisinde neler yaptıklarını görmek için oryantal kılığında otele sızarlar.
   


  Yazan: x-scarface
  -Akıncı ve BYFECI bunu beğendi.
 2. 2.sidemi çıkmış :)
   
  x-scarface bunu beğendi.
 3. Hiç bakmadım valla serisine ama hatunlar için izlenir gibi duruyor :eller:
   
  -Akıncı bunu beğendi.
 4. :eller:
   
  x-scarface bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
11/12/2018 - 04:59