Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda (2013)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
Erol Özlevi’nin yönettiği ve Sinem Kobal, Sedef Avcı, Burcu Kara ile Engin Altan Düzyatan’nun oynadığı Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda, 14 Şubat 2013’de Pinema Film dağıtımıyla Boyut Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Gösterim Tarihi: 14 Şubat 2013
Dağıtım: Pinema Film
Yapım: Boyut Film
Yapımcı: Murat Tokat
Senaryo: Aslı Zengin, Ceren Aslan
Yönetmen: Erol Özlevi
Oyuncular: Sinem Kobal, Sedef Avcı, Burcu Kara, Engin Altan Düzyatan, Gürgen Öz, Cemal Hünal, Öykü Çelik, Nurseli İdiz, Ali Ersan Duru, Özge Ulusoy
Esra (Sedef Avcı) heyecanla evlilik hazırlıkları yaparken, en yakın arkadaşı Didem (Sinem Kobal) de kızlar arasındaki tek bekâr kişi olarak kalmaktan dolayı panikler ve sevgilisi Cem’i (Engin Altan Düzyatan) evliliğe ikna etmek için çeşitli taktikler uygulamaya başlar. Didem evlenme teklifi beklerken, Cem yeni filminde başrol oynadığı Gözde’yle (Özge Ulusoy) tanışır ve filmine konsantre olur. Bunun üzerine kıskançlık krizlerine giren Didem, Cem’i yakın takibe alır. Bu takip esnasında erkeklerin Antalya “Adam & Eve Otel”de bekârlığa veda partisinde olduklarını öğrenir. Böylece komik ve romantik bir macera başlar. Kızlar erkeklerin bekralığa veda partisinde neler yaptıklarını görmek için oryantal kılığında otele sızarlar.
 
  • Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve BYFECI
BYFECI

BYFECI

Üye
2.sidemi çıkmış :)
 
  • Beğen
Tepkiler: x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
Hiç bakmadım valla serisine ama hatunlar için izlenir gibi duruyor :eller:
 
  • Beğen
Tepkiler: -Akıncı
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt