Romantik Günaydın Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Romantik Günaydın Mesajları
Romantik Kısa Günaydın Mesajları

Romantik Günaydın mesajları arasından seçtiğimiz Romantik Günaydın mesajlarının en güzellerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Günaydın Gül Yüzlüm Günaydın sevgilim Günaydın hayatımın anlamı günümün ışığı Günün sevgiyle geçsin

Yüzümde, gönlümde senin varlığınla gülüyor. Günaydın güneş yüzlüm…

Yine sensiz uyandım. Yine yorgun.yine yalnız ve yine çaresiz.. Bebeğim.. Sen gittiğin günden beri sabahları iple çekiyorum. Ve o ıssız. Karanlık gecelerden kurtulduğum şu an. Şu saniyeler için. Günaydın sevdiğim

Yine güneş doğuyor adınla başlıyorum hayata, güneş gözlerin gibi yakıyor içimi cennet gözlüm günaydın olsun sana.

Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah, bir günaydın duymaktı aslında istediğim. Şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili: Günaydın dünyanın en güzel gerçeği…

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim

Günaydın Dudağımdan Asla Gitmeyen Neşe, Günaydın Dost Kalplerde Açan Büyük Güneşe , Günaydın Yüreklerden Akan Sıcak Dizeler , Yürek Yangınlarına Su Gönderen Gözeler.

Seni Seviyorum bebeğim Gözlerin gibi Bugünde Günaydın Olsun Güneşime.

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Yine bir gün doğuyor ve bu gün seninle başlayıp, senin güzelliğinle neşeleniyor

Bugünün tüm güzellikleri seninle olsun bitanem. Günaydın…

Sizler için seçtiğimiz en güzel anlamlı günaydın mesajları ve anlamlı günaydın sözleri.

Dertler Olsada ömrümüzde ışık bitmez Kalbimizde Yine Gülerek Başlayacağız Bu güne Günaydın Olsun Bitaneme…

Sen Benim Canım Sen Cananımsın Sen benim Günüm Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Günaydın Bebeğim..

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.

Seviyorum Seni Seninle geçen Günleri Seviyorum Seni Sana Günaydın Demeyi

Günaydın hayatımın anlamı tek sevdam her sabah sana günaydın demek en güzel şey

Güneşe inat seninle Sabahlayacağım, Güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde yatacağım. Yemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım! Günaydın aşkım

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim, günaydın kır çiçeğim,günaydın gönlümü fetheden sevgilim…

Günaydın bitanem.Sensiz bir hayat düşünemiyorum. İyi ki varsın.

Günaydın sevgililerin en güzeli günaydın gönlümün güneşi günaydın kalbimi esir alan sevgili günaydın düşlerimin kaynağı Günaydın sevincim günaydın herşeyim...

hikmet366

hikmet366

Üye
Teşekkürler abi