Romantik Böcekler

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Romantik Böcekler
Romantik Böcekler

Onlar ellerini tutarak sanki onlar bakmak bu canlı renkli damselflies romantik bir böcek tarihte olduğunu tahmin etmek zor değil.

O düz erken bir sabah bir sel karşısında yürürken güzel görüntüleri bir fotoğrafçı tarafından çekildi.

Palma, İtalya, fotoğrafçı Alberto Ghizzi Panizza, 38 Po Vadisi'nde Po Nehri yakınında büyük gözlü böceklerin fotoğrafları aldı.

Bu canlı renkli damselflies onlar bir çiçek kucaklaşmak onlar ellerini tutuyorlar gibi bakıyor, en iyi arkadaşları olduğunu göstermektedir. O düz erken bir sabah bir sel karşısında yürürken Fotoğrafçı Alberto Ghizzi Panizza, 38, çiğ olarak böcekler tespit

Bazı büyük tropikal türler örümcekler üzerinde bayram bilinmektedir varken Yetişkin damselflies (resimde), sinek, sivrisinek, ve diğer küçük böcekler yiyecek. Yusufçuk ayrı yayılır kanatları varken dinlenme bile damselflies, vücutlarının her iki tarafında, birlikte kanatlarını dinlenmek

Damselflies VE SIRADIŞI MATING ALIŞKANLIKLARI
Tüm odonates gibi, damselflies çok ilginç bir üreme sistemi var.

Çiftleşme öncesi, kadın ve erkek bir bilim potansiyel arkadaşı değerlendirmek için olduğuna inanıyorum başka, fiziksel temas halinde bazı önemli zaman harcamak.

Bir kez onlar doğru bir seçim yapmış oldukça eminiz, erkek kapmak onlar kadın 'soket' uygun olmadığını görmek için, kadın toraks ve karın sonunda 'başparmak' bir dizi tutun.

Kadın erkek onun için iyi bir maç ise başparmak bu nedenle uygun ve ne kadar iyi karar verir.

O erkek kabul ederse, çiftleşme meydana, eğer değilse o başka bir ortak arayışı içinde gider.

Onlar kır çiçekleri üzerinde dinlenmiş olarak sevimli pozlar tarafından Struck, o kısa bir süre güneş doğduktan sonra damselflies çekim aldı.

Sayın Panizza söyledi: ifadeler çok komik 'Ben bu sevimli böcekler bulundu'.

'Sabah soğuk ve ıslak ama onlar şube ve çiçekler üzerinde tünemiş gibi görünüyordu.

'Onlar ellerini tutun gibi görünüyor nerede komik fotoğraf ve gözlemciye diyor ki:' Bu benim ortağıdır '.

Harry Met Sally ünlü film esinlenerek, Sally 'Tanışma' Ben bu çekim aramak gibi '.

Onlar kır çiçekleri üzerinde dinlenmiş olarak sevimli pozlar tarafından Struck, o kısa bir süre güneş doğduktan sonra çekim aldı. Böcekler uzun yaklaşık üç santimetre ölçmek ve yaklaşık bir millimetere büyük gözleri var

Aşk bir görünüm? Fotoğrafçı Bay Panizza damselflies 'güzel büyük gözleri ve iki yakın arkadaş oldular düşünmek tatlı' olduğunu söyledi

'Bunlar böyle güzel büyük gözleri var ve bu iki yakın arkadaş olduğunu düşünmek tatlı.'

Bay Panizza Po Valley bölgesinde kelebek numaraları bu yıl düştü dedi, ama damselflies artmıştır.

15 yıldır profesyonel olarak fotoğraf çekmek olmuştur fotoğrafçı, o da onlar dostum nasıl gösterir, profil canlıların görüntüleri olduğunu söyledi.

'Bir bir şubesine bağlı kalır ve kuyruk ile boyun ile diğer alır.

'Bu Kaldırma, onlar kalp bir tür oluşturur. Gerçekten olağanüstü ve karmaşık.

'Birkaç dakika kalbinde bu konumunu korumak ve kalan birbirine bağlıyken uçuş başka bir şubesinden hareket edebilir.'

Böceklerin sevimli görünüm rağmen, etobur ve yusufçuk benzer. Damselflies bir su perisi sahne ile eksik metamorfoz tabi

Böceklerin sevimli görünüm rağmen, etobur ve yusufçuk benzer.

Damselflies bir su perisi sahne ile eksik metamorfoz tabi.

Onların çiftleşme ritüel sonra, kadın sualtı bitki örtüsü, bazen suda yumurtalarını bırakır ve yumurta perileri içine yumurtadan, sivrisinek larvaları ve yusufçuk perisi benzer uzatılabilir çene kullanarak küçük Suda yaşayan organizmalar hangi yem.

Damselfly perileri solungaçları karın sonunda ve kanatlı yetişkin ortaya birkaç kez tüy dökümü sonra üç yüzgeçleri benzeyen, büyük ve dış vardır.

Bazı büyük tropikal türler örümcekler üzerinde bayram bilinmektedir varken yetişkin, sinek, sivrisinek, ve diğer küçük böcekler yiyecek.

Dinlenme bile yusufçuk, ayrı yayılır kanatları varken damselflies, vücutlarının her iki tarafında, birlikte kanatlarını dinlenmek.

15 yıldır profesyonel olarak fotoğraf çekmek olmuştur fotoğrafçı, o da profilinde canlıların fotoğrafları olduğunu söyledi, hangi onlar dostum gösterir

Uhops

Uhops

Üye
Çeviri mi bu? :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Yüce Rabbim neler yaratıyor :)

0MG90

0MG90

Üye
ne böcekleri bunlar :D