rom yükledikten sonra ekranı kilitleyince wifi kesilmesi

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
hangi romu yüklersem yükleyeyim bende sürekli wifi problemi var ekranı kilitliyorum 1 2 dk ya bağlantı kesiliyo ekranı açıyorum bağlanıyo ekran kapalıyken whatsapptan falan bişey gelmiyo ayarları video çektim bu şekilde yaptım eksik bişey mi var acaba
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
rom sorunludur kimi romlarda bu tarz sorunlar oluyor çok normal birşey başka rom kurun veya güncelleme bekleyin
 
huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
Bir sürü farklı rom kurdum hepsinde aynı problemi yaşadım
 
huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
herşeyi sıfırlayıp stock roma dönmeyi dene sorun olmazsa stocktan sonra başka rom yükle
stock roma dönemiyorum telefon verizon model wlv yazıyo şuan s on ben s off ken midi avrupa cid i supercid yaptım sonra bilmeden s on yaptım şuan ne verizon yükleyebiliyorum ne de avrupa bi türlü dönemediğim için roma yöneldim
Ayarlara bakınca normal, uyku sırasında açık. Yüklediğin romun sayfasından sor.
bi bakayım
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt