Galaxy Ace 2 i8160 [ROM]VanirAOSP [4.4.4] GCC4.8 Linaro [8/07]

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Rom stabil ancak benim hosuma gitmedi.oyun test etme fırsatım olmadı bu yüzden oyun performansı konusunda bilgi veremicem.

İndirmeler
Rom
Gapps
Novathor settings

Kurulum
Recovery modu acın
Wipe data ve wipde cache yapın
Romu flaslayın
Gappsı flaslayın
Novathor settingsi flaslayın
Reboot system now yapın
Romunuz hazır

Romu bulduğum sayfa


İyi Günler
 
ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler, görsel ekleyelim. :oke:
 

Benzer Konular

ByBlaCk4
Cevap
28
Görüntüleme
3K
en-sel
ByBlaCk4
Cevap
15
Görüntüleme
3K
ByBlaCk4
ByBlaCk4
Cevap
7
Görüntüleme
977
omerboz54
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt