İpucu rom switcher ile aynı telefonda 5 rom kullanmak

Sponsorlu Bağlantılar

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
rom switcher ile aynı telefonda 5 rom kullanmak
Beyler vericeğim programla telefonunuza 2 rom kurup istediğinizde herhangi birini kullanabiliyorsunuz video yu izliyerek yapabilirsiniz

İndirme linki

Video:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

Superfan

Superfan

Üye
Bu her cihazda olmaz ama. Eğer telefon üzerinden kernel flaşlayabiliyorsanız olur. Samsungların hepsinde olur sanırsam ama mesela eski xperia 2011 lerde felan olmaz.

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
Suan s4te kullaniyorum 5 rom birden kuruluyo

byAndroid

byAndroid

Üye
Hadi la nasil program mis bende bi rom daha kuruyorum o zaman :D

GlasTes

GlasTes

Üye
Samsung galaxy duos var bende bi orjinal birde 4.4.2 romunu kullana bilirmiyim birde 2. Romu yüklerken bütün veriler gidiyormu 1. Romda ?

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
Yok birinci rom normal gibi direk systeme kurulu diğer romlar özel bir alanda saklanıyor hatta isterseniz romlar arası programda paylaşabilirsiniz ama önemli olan telefon hafızasının çok olması bide önerim 2. Rom olarak cm romları kurun çünkü boyutları az

byAndroid

byAndroid

Üye
Usta simdi birine 4.4 kirkat digerinide 4.2 jeally bean yapabilir miyiz

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
Denemedim ama videolarda 4.2 ile 4.3 yapanı görmüştüm muhtemelen olucaktır ama risk size aittir

byAndroid

byAndroid

Üye
Kerneller nolcak ayni kernel uzerinden mi farkli olabilir miki mesela birinde sarz kerneli diyelim digeride oyun olsun farllkli sonucta olurmu acaba

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
Ben 4 rom yükledim dördünün de kernelini perseus adonis 19 yapmıştı

byAndroid

byAndroid

Üye
Vayy iyiymis ya bende denicem bi ara

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
Ama iki tane tw rom denemedim birvtane tw 3 tane aosp rom denedim çünkü hafızam yoktu

seyits

Üye
note2 4.3 e olur mu bilmiyorum ama, verdiğin linkten uygulama apk si inmiyor.mobomarket indiriyor sadece.mobomarket.apk uygulaması iniyor.ama rom switcher. apk indirmiyor neden acaba indiremiyorum

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi

burdan indir benim tel s4 ama bir sürü dısya varYeni video eklendi

• Beğen
Tepkiler: seyits
Superfan

Superfan

Üye
Suan s4te kullaniyorum 5 rom birden kuruluyo
Demek istediğim;

Bir 4.4.2, bir de 4.3 kullanıyorsun. Yani kernellar farklı. Kernel'ı telefon üzerinden flaşlıyor. Bu da her cihazda desteklenen bir şey değil. Yani her telefonda çalışmaz.

The Shadow

The Shadow

Üye
Benim merak ettiğim asıl o değilde /data ortak mı kullanılıyor acaba ? :hmmm

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
Demek istediğim;

Bir 4.4.2, bir de 4.3 kullanıyorsun. Yani kernellar farklı. Kernel'ı telefon üzerinden flaşlıyor. Bu da her cihazda desteklenen bir şey değil. Yani her telefonda çalışmaz.
Evet orası doğru zaten her cihazda çlışıcak diye birşey yok

Üst Alt