rom switcher ile aynı telefonda 5 rom kullanmak

• 31 Ağustos 2014
  • 983 Okunma
  • 18 Cevap

1. Beyler vericeğim programla telefonunuza 2 rom kurup istediğinizde herhangi birini kullanabiliyorsunuz video yu izliyerek yapabilirsiniz

İndirme linki
    RomSwitcher_0.6.apk

Video:

Yazan: Metin137
    Samsung ile gönderdi
    Son düzenleme: 1 Eylül 2014
  2. Bu her cihazda olmaz ama. Eğer telefon üzerinden kernel flaşlayabiliyorsanız olur. Samsungların hepsinde olur sanırsam ama mesela eski xperia 2011 lerde felan olmaz.

3. Suan s4te kullaniyorum 5 rom birden kuruluyo

Samsung ile gönderdi
  4. Hadi la nasil program mis bende bi rom daha kuruyorum o zaman :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Samsung galaxy duos var bende bi orjinal birde 4.4.2 romunu kullana bilirmiyim birde 2. Romu yüklerken bütün veriler gidiyormu 1. Romda ?

Fujitsu Tablet ile gönderdi
  6. Yok birinci rom normal gibi direk systeme kurulu diğer romlar özel bir alanda saklanıyor hatta isterseniz romlar arası programda paylaşabilirsiniz ama önemli olan telefon hafızasının çok olması bide önerim 2. Rom olarak cm romları kurun çünkü boyutları az

Samsung ile gönderdi
  7. Usta simdi birine 4.4 kirkat digerinide 4.2 jeally bean yapabilir miyiz

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Denemedim ama videolarda 4.2 ile 4.3 yapanı görmüştüm muhtemelen olucaktır ama risk size aittir

Samsung ile gönderdi
  9. Kerneller nolcak ayni kernel uzerinden mi farkli olabilir miki mesela birinde sarz kerneli diyelim digeride oyun olsun farllkli sonucta olurmu acaba

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Ben 4 rom yükledim dördünün de kernelini perseus adonis 19 yapmıştı

Samsung ile gönderdi
  11. Vayy iyiymis ya bende denicem bi ara

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Ama iki tane tw rom denemedim birvtane tw 3 tane aosp rom denedim çünkü hafızam yoktu

Samsung ile gönderdi
  13. note2 4.3 e olur mu bilmiyorum ama, verdiğin linkten uygulama apk si inmiyor.mobomarket indiriyor sadece.
    ---
    mobomarket.apk uygulaması iniyor.ama rom switcher. apk indirmiyor neden acaba indiremiyorum

Samsung ile gönderdi
  14. Telefon neki

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Samsung ile gönderdi
    seyits bunu beğendi.
  16. Demek istediğim;

Bir 4.4.2, bir de 4.3 kullanıyorsun. Yani kernellar farklı. Kernel'ı telefon üzerinden flaşlıyor. Bu da her cihazda desteklenen bir şey değil. Yani her telefonda çalışmaz.

17. Benim merak ettiğim asıl o değilde /data ortak mı kullanılıyor acaba ? :hmmm

18. Evet orası doğru zaten her cihazda çlışıcak diye birşey yok

Samsung ile gönderdi
  19. Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
23/10/2018 - 10:10