ROM-ROOT-SWAP kullanan varmıydıki ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
ROM-ROOT-SWAP kullanan varmıydıki ?
bu üçünden kullanan varmı özellikle bu swap kullanan varmı xperia u da gerçekten bi performans artışı gözlemleyen var ise bi yardımcı olsun lütfen

Xelord

Xelord

Üye
bu üçünden kullanan varmı özellikle bu swap kullanan varmı xperia u da gerçekten bi performans artışı gözlemleyen var ise bi yardımcı olsun lütfen

Kardeş bende u yok, biliyorsun, ama root ve rom yüklü root şart zaten bence. Yazın ,büyük ihtimalle, Z alıcam, direk rootlarım. Acımam. :D xdadan bak telefonuna uygun güzel rom vardır. Swapla ilgili benim pek bilgim yok. Androidle ilgili olan bölüme konu açsan, ya da açık konuya sorsan daha faydalı olur, daha çok bilgi alırsın -orda anlatılan konular vardı zaten- diye düşünüyorum. İlla Xperia U kullanmalarına gerek yok. Swap, swaptır. :D

ugur1000

ugur1000

Üye
root aldığım saat yaptım (tipo) rom 1 sene sonra kurcam swapa gerek yok cpu su yüksek rami oradan kurtarır (u için konuştum)

TheCower

TheCower

Üye
idare ediyor işte ram gibi olmasa da biraz fazla pil yiyor biraz yavaş

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
benim korkum garanti ;-)

lugar

Üye
kardeşim bn de acro s var nasıl root larım yardımcı olur musunuz birde wireless mouse taktıgım da klavye açılmıyor yazı yazarken uyumlu bir klavye var mıdır ? şimdiden tşk ler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt