Rom portlama hakkında yardım

Sponsorlu Bağlantılar

devrimsel

Üye
    Konu Sahibi
Rom portlama hakkında yardım
Sa arkadaşlar okul bu sene bize e tab 5 adli bir tablet verdi. Dolayisiyla arkadaslar yardim sayfalarinda portladiklari romlari paylasmaya basladilar. En son bir arkadas note 5 lolipop romu portladigini soyledi. Benimde portlama hakkinda biraz bilgim vardir. Telefonuma 2-3 kere android kitchen ve tasima yontemiyle rom portlamaya calistim. Acilis animasyonundan oteye gitmedi orasi ayri mesele :D Bildigim kadariyla portlamak icin android surumleri ayni olmasi gerekiyor acaba yanlis mi dusunuyorum bilgilendirirseniz sevinirim

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Sa arkadaşlar okul bu sene bize e tab 5 adli bir tablet verdi. Dolayisiyla arkadaslar yardim sayfalarinda portladiklari romlari paylasmaya basladilar. En son bir arkadas note 5 lolipop romu portladigini soyledi. Benimde portlama hakkinda biraz bilgim vardir. Telefonuma 2-3 kere android kitchen ve tasima yontemiyle rom portlamaya calistim. Acilis animasyonundan oteye gitmedi orasi ayri mesele :D Bildigim kadariyla portlamak icin android surumleri ayni olmasi gerekiyor acaba yanlis mi dusunuyorum bilgilendirirseniz sevinirim

Cihaz özellikleri işlemci mimarisi işlemci modeli RAM ekran boyutu ve çözünürlüğü vs vs aynı olmalı onun dışında Android 2.3 olan cihaza Android 6 ROM portlarsin orda sıkıntı yok :ehe

devrimsel

Üye
    Konu Sahibi
peki cihaz brick olmaz mı ?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
peki cihaz brick olmaz mı ?

Tam olarak bilmemekle eğer dediğim özellikler tutuyorsa bir sorun olmaz internette bir sürü doküman var araştırabilirsin hiç isim olmadığı için bilgimde yok fazla :ehe

devrimsel

Üye
    Konu Sahibi
Tam olarak bilmemekle eğer dediğim özellikler tutuyorsa bir sorun olmaz internette bir sürü doküman var araştırabilirsin hiç isim olmadığı için bilgimde yok fazla :ehe
Teşekkürler

devrimsel

Üye
    Konu Sahibi
:tşk::good:

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Yalnız dikkatli ol
Eğer açılış animasyonu gibi
Rootlu olduğunu belli eden şeyler yapma
En küçük arızada garanti dışı kalır
Benim komşunun Çoğunda da var
Liste aşmışlar
Kamera ..tl
Usb portu ...tl diye
Yani garanti sıkıntı çıkarabilir

Ama eğer şifreyi geçmeden anlaşılamayacal değişikliklerde sorun olmaz ama yine de devletin verdiği tableti devletin istediği şekilde kullanmak en iyisi olur iyi günlerde kullanman dileyi ile :oke:

• Beğen
Tepkiler: devrimsel
androfilex

androfilex

Üye
boot.img dosyasında gerekli değişiklikleri yapmış mıydın?

devrimsel

Üye
    Konu Sahibi
Eger e tab5 icin diyorsaniz romu baska bir arkadas portladi. Telefonum icin diyorsaniz hayır boot img yi hic ellememistim.

mappaX

mappaX

Üye
Modele uygun romu kur sikinti cikarmaz hic

Üst Alt