ROM Manager Premium v5.5.3.4 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Quandrostr

Quandrostr

Üye
    Konu Sahibi
ROM Manager Premium v5.5.3.4 Türkçe
ROM Manager Premium v5.5.3.4 Türkçe yi denemeden karar vermeyin %100 premiumdur reklamsızdır en son versiyondur

Resimler

Uygulama ile Rom ve Recovery yükleyebilirsiniz.
Romlarınızı yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.
Root yetkisi gerekir.
Yüklemeden önce Rom yöneticisinin eski sürümünü kaldırınız.

Türkçeleştirme işlemi Kullanılarak yapılmış olup mantıksal fitreden geçirilip
noss_bar kardeşimin vermiş olduğu dosyadanda yararlanılarak münkün olan en düzgün türkçe çeviri yapılmıştır

Google Play Adresi Ve

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: yaren_dede, Anil-D, SHS ve 3 diğerleri

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
teşekkürler ama gerek yoktu sıfırdan çevirmeye ben zaten çevirmiştim içinden dil dosyasını alıp buna ekleyip yeni eklenen satrıları koyman yeterdi ve ben asla ve asla yok benden aldın yok benimkini paylaşmışsın emek çalmışsın gibisinden triplere girmem her zaman söylerim isteyen istediğini alır paylaşır adımı kullan kullanma hiç takmam böyle şeylere zamana yazık çok uğraşmışsındır onun yerine başka uygulama çevirseydin keşke neyse :)

• Beğen
Tepkiler: seyits
Quandrostr

Quandrostr

Üye
    Konu Sahibi
Aslında aynen öyle yaptım ama çeviride $s. Gibi olan yerlerde hata var bazı çevirilerde yanlış sanırım onlar üstünde çalışıyorum şuan gerçekten premium bir apk ayarlamak tam bir sıkıntıydı .

Son düzenleme:
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Emeğin için teşekkürler ancak google çevirisi ile çevrilmiş bir Türkçeleştirme yapmak, uygulamayı ve Türkçe'yi boğmaktadır.
Yani emek verilmişse bir işe güzel Türkçemize yakışır bir şekilde anlaşılır bir dil kullanılmalı görüşümce.
Lütfen yazdıklarım için yanlış anlamayasın ama bundan önce Kurtuluş arkadaşımız da Türkçeleştirmişti Rom Manageri, tabi Google çevirisi ile bir çırpıda :)
Keşke noss_bar'ın dil çevirisinden faydalansaydın kardeşim.
Kolay gelsin...

• Beğen
Tepkiler: seyits
Quandrostr

Quandrostr

Üye
    Konu Sahibi
Bu dil dosyaları noss_bar 'ın dil dosyası zaten yeni dil dosyasıyla birlikte yakında ekleyecegim az kaldı bitmesine yukardada belirtmiştim zaten

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Tamam kardeş, benimkisi sadece sevecen bir eleştiriydi :artist:

Tekrar kolay gele...:turkiye:

• Beğen
Tepkiler: Quandrostr ve seyits
Quandrostr

Quandrostr

Üye
    Konu Sahibi
sorun deyil kardeş eleştirilere açığım birşey demedim %80 i çevrildi eve geçince %20 sinide çevirip linki yenileyeceğim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
yeni eklenmiş dil satırlarını bulup tahminen 20 30 satır buna ekleyip bunu kullanabilirsin hem taban almış çok uğraşmamış olursun hem kullanıcılar aynı türkçe üzerinden devam ettiği için yeniliği hissetmeyecektir

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Quandrostr ve seyits
Quandrostr

Quandrostr

Üye
    Konu Sahibi
Konu Güncellenmiştir...

Daha önceki proğramı indirmiş olanlar onu kaldırıp bunu yüklesinler mutlaka...

Son düzenleme:
kewell777

kewell777

Üye
Rom daki bütün herşeyi sd karta taşıyabiliyormuyuz bu programla yada öyle bir program var mi

Quandrostr

Quandrostr

Üye
    Konu Sahibi
Rom Managerin yedekleme özelliği vardır onu kullana bilirsiniz kullanmak içinc cw modu kurun.

kewell777

kewell777

Üye
Tesekkurler

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler

Anil-D

Anil-D

Üye
Evet tablete yapti abim tanidik hehe