[rom][jb][4.1.2]aokp For Atrix Milestone- 1 Final 12.7.2012

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
[rom][jb][4.1.2]aokp For Atrix Milestone- 1 Final 12.7.2012

Jb romudur. Güncelleme almıyor. Tavsiye edebileceğim bir romdur .Çalışmayan ve çalışan özellikler epinterin romları ile aynıdır .

Kurulum aroma üzerinden yapılıyor. Cwm yi açtığınızda herhangi bir wipe işlemi yapmayın. Direk install zip yapın romu kurun ve aroma uygulaması üzerinden wipe yapın . Daha sonra kurulum için adımları takip edin. Oldukça kolay bir kurulumu var .. Kurulum bittikten sonra reboot now yazan yerdeki tiki kaldırın ve cwm ekranına geri dönün .( Hata verirse devam diyoruz ) Bu sefer yine install zip from sd den gapps yerine option chooser zipini kurun .. Rom kurar gibi kuruyoruz. Burada kurulması gerekenlerin seçimini size bırakıyor. Adım adım yönlendiriyor istediklerinizi işaretleyin ve kurulumu bitirin. Son olarak reboot diyoruz.

Rom

Options choser

Bu romu cm10 ve 10.1 yerine tavsiye edebilirim. Diğerlerinden daha stabil çalışıyor. Fakat eski sürüm olduğu için epinterin yaptığı fixleri içermiyor.

Şarj süresi olarak jb romları arasında en başarılısı diyebilirim .

dellete

dellete

Üye
Birisi Şu Rom atma olayını baştan sona kadar video ya çekse türkçe olarak ne güzel olur,videolar ingilizce olduğu için bişey anlamıyorum..:)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Forumda anlatimi var :)

dellete

dellete

Üye
Kuru kuru anlatım yetmiyor.:)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Cok sey istiyosun :D

dellete

dellete

Üye
Anlatım güzel de bir kere yaparken görürsem hata yapma ihtimalim olmaz .O yüzden Türkçe video istiyorum yoksa kimseyi bu kadar darlamam :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
imkanım olsa çeker koyardım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt