[rom][jb][4.1.2]aokp For Atrix Milestone- 1 Final 12.7.2012

 • 12 Mart 2013
 • 1735 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Jb romudur. Güncelleme almıyor. Tavsiye edebileceğim bir romdur .Çalışmayan ve çalışan özellikler epinterin romları ile aynıdır .


  Kurulum aroma üzerinden yapılıyor. Cwm yi açtığınızda herhangi bir wipe işlemi yapmayın. Direk install zip yapın romu kurun ve aroma uygulaması üzerinden wipe yapın . Daha sonra kurulum için adımları takip edin. Oldukça kolay bir kurulumu var .. Kurulum bittikten sonra reboot now yazan yerdeki tiki kaldırın ve cwm ekranına geri dönün .( Hata verirse devam diyoruz ) Bu sefer yine install zip from sd den gapps yerine option chooser zipini kurun .. Rom kurar gibi kuruyoruz. Burada kurulması gerekenlerin seçimini size bırakıyor. Adım adım yönlendiriyor istediklerinizi işaretleyin ve kurulumu bitirin. Son olarak reboot diyoruz.

  Rom aokp_olympus_ota_eng_Milestone_1_Final.zip | by Th3Bill for Generic Device

  Options choser http://goo.im/devs/Th3Bill/Options/Atrix/Options_Chooser_JB_Version_3_Olympus.zip

  Bu romu cm10 ve 10.1 yerine tavsiye edebilirim. Diğerlerinden daha stabil çalışıyor. Fakat eski sürüm olduğu için epinterin yaptığı fixleri içermiyor.

  Şarj süresi olarak jb romları arasında en başarılısı diyebilirim .
   


  Yazan: HakanSeven12
 2. Birisi Şu Rom atma olayını baştan sona kadar video ya çekse türkçe olarak ne güzel olur,videolar ingilizce olduğu için bişey anlamıyorum..:)
   
 3. Forumda anlatimi var :)
   
 4. Kuru kuru anlatım yetmiyor.:)
   
 5. Cok sey istiyosun :D
   
 6. Anlatım güzel de bir kere yaparken görürsem hata yapma ihtimalim olmaz .O yüzden Türkçe video istiyorum yoksa kimseyi bu kadar darlamam :)
   
 7. imkanım olsa çeker koyardım :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 10:26