[rom] [ics/cm9] Wonderlight +ayar Paketi 3(versiyon 4 + Multimod )

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
ana ekranda seçenek tuşuna bas.

o WonderPack 3
Supremacy Script
kurmama gerek varmıuygulamalaar tuşunu nerden aktif ediyoruz hep durum çubuğundanmı yapcaz

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
evet var ama sorunuzu anlamadım

telefonu kapat diyorsun daha kapata tıklar tıklamaz telefon füze hııznda kapanıyor. Anında görüntü!

telefonu kapat diyorsun daha kapata tıklar tıklamaz telefon füze hııznda kapanıyor. Anında görüntü!

Bu romda da geçerli bazı şikayetlerim aşşağıdadır.
▬ Bugüne kadar 4 farklı cynagen mod kurdum ;
Hepsindede ortak şikayetim : 1 - Bluetooth kulaklığa bağlantı kurmadılar. 2- Wifi modeme bağlantı sağlayamadım.
3 - Aynı zamanda ses kayıt programlarında ayar yapılamıyor idi hafıza kartını seçemiyorsun [ 2 gblık karta atmakta - telefon belleğine atıyor ].
4 - Çekilen fotoğrafları yine hafıza kartı yerine 2 gblık karta atmakta ısrarcılar - telefon belleğine atıyor.
Bunun yanında arayüz görsellik ve bazılarında hız kabiliyeti gerçektende harika idi.

-wipe data/factory reset
-format system
-format sdcard0 --> default işlemlerini wifw dalvikler dahil herşeyi formatlayıp süpürdüğüm halde ilk 2 hata devam etmekte.
YARDIMCI OLACAK BİR ARKADAŞ VARMIDIR BU KONUDA ?

Tepkiler: hakan_0001 ve -Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
1) Bu romda bluetooth ve wifi sorunu yoktur
Ayarlar/depolama/seçenek tuşuna bas ve usb yapılandırması olmayanı seç dahili hafızayı kullana tııkla telefonu yeniden başlat. herşeyi hafıza kartına atar. ama sana tavsiyem g-wonder cm10 kurman çok daha iyidir.

▬ nokia bh 214 bluetooth kulaklığını [ pın ve passkey kodu yanlış olduğundan nukia bh-214 ile eşleştirilemedi ] ve wifi modemimi bu rom ile birbirine gösteremedim. telefon görmedi bağlanamadı. tekrar tekrar romu kursam da olmadı sonuç aynı.
Her türlü sıfırlama , format seçeneğini yapmış bir kullanıcı olarak bu cihazlarım orjinal rom harici telefon ile bağlantı sağlamadı ! 5 TEN FARKLI ROMLARI TEKRARLI KURARAK DENEDİM OLMADI.
■ Ses kayıt ayarları da yok direk Sd0'a atmakta. Ve whatsapptan birkaç foto göndereyim desemde hafıza dolu vs gibisinden beni kısıtlamakta da ısrarlı!
DEPOLAMAya girip seçenekler yapınca USB BİLG. BAĞ. na tıklayınca 3 seçenek bulunmakta: 1 - mtp 2-kamera ptp 3 -depolama birimi. bunlar nedir bilemiyorum

Farklı bir yol - alternatifiniz varmıdır. Bana göre tek çözüm orjinal rom.

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
O zaman orjinal rom kullan çünkü cihazın sorunlu. Ya da garantiye ver. Ayrıca dediğimi yapmamamissin USB depolama olmayanı dedim dikkatli oku.

kardeşim romların neredeyse hepsi güzel yanlız olmayan tek şey var rica etsem ekleme durumun varmı yada apk dosyası.4x3 alfasayısal normal klavye bu hiç birinde yok şimdiden tşk edrim

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler ancak bunun sistem uygulaması var mı bilmiyorum çünkü kimse artık cm9 kullanmıyor alternatiflere bakabilirsiniz playden

galaxy w için 4.4.4 plus rom varmı ustad. ve bu romda 4x3 samsung tuş klavye mevcutmudur bilgi verirsen sevinirim

Olmazmı? MeeksTR adlı arkadaşın yaptığı bir rom tek sıkıntısı backup halinde ama deyer yani baya güzel bi rom
4x3 tuş takımı mlsf yok

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
4 X3 için Google Playden bi arastirma yapabilirsiniz

4x3 klavye için bırakın google playı bakmadığım yer kalmadı inanın arandığı zaman çok değerli oluyor.ben klavye kullanamıyorum zaten wonder ekranı küçük yazılmıyor.geliştirici nasıl akıl etmez bunu ve neden 4x3 klavyeyi romdan kaldırıyorlar anlamış değilim

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
4 X3 klavye zaten mevcut değil Romlarda ayrıca Swiftkey kullan çok kolay yazılıyor.

MeeksTR

Üye
Sanırım böyle bir klavyeden bahsediyorsun kardeşim

evet kardeşim bu ama bunda türkçe dil yoktu diye hatırlıyorum perfect klavyeydi heralde
neredeyse bütün klavyeleri denedim 4x3 olan var ama türkçe dil yok heralde orjınal stock rom yolu göründü bize

MeeksTR

Üye
evet kardeşim bu ama bunda türkçe dil yoktu diye hatırlıyorum perfect klavyeydi heralde
neredeyse bütün klavyeleri denedim 4x3 olan var ama türkçe dil yok heralde orjınal stock rom yolu göründü bize
Türkçe dil desteği de var kardeşim. Yakın zamanda yeni bir ROM paylaşımında bulunacağım. İçeriğinde bu klavyede yer alacak. O yüzden biraz sabretmi öneririm

Tepkiler: hakan_0001

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Bunu zaten Playden kurabilirsin