ROM atma yardım.


Res6

Üye
    Konu Sahibi
N920C Samsung note 5 cihazım frp lock oldu ve firmware atmayı denedim ve odin fail verdi ve cihazdada device 5 binary 3 hatası aldım. ne yaparsam yapayım düzeltemedim odinin en yeni sürümünü denedim. en eskisini denedim. oda olmadı r3xden flaşlamayı denedim yine olmadı ve factory binary attım ve hala işin içinden çıkamadım. TWRP atılmıyor recovery image signature check fail hatası alıyorum recoverye almaya çalışınca. ne yapmalıyım?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt