[ROM] [4.4.4] [SM-T31X] SlimKat (gayri resmi)

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
[ROM] [4.4.4] [SM-T31X] SlimKat (gayri resmi)

SlimRoms özel android işletim sistemidir. Ana hedefi kullanıcıların bir küçülmüş ama yine de diğer android işletim sistemlerine zengin alternatif özellik sunmaktır.
tüm birlikte çalışma. düz Android Open Source Project (AOSP) kaynak kodundan bu özel yapılmış bir güzellik getirmek için
tüm kaynaklar kamuya izlenebilir ve kamu ile durdurabilirsiniz . herhangi bir tür yamalar ! Bu herhangi Sorunlarını varsa gayrıresmi Yapı, iletişim SlimRoms uğratmayın olan bir Tab 3 sahibi düğünle - i edebilirsiniz Rom çalışırsa test! Kendi riski kullanın! SlimKat Android 4.4 dayalı SlimRoms için proje adı ve sunan aşağıdaki orijinal özellikleri :

• Gerçek Karanlık Slim
    • Tam sistem çapında koyu arayüzleri. - Eğer isterseniz pürüzsüz ve şık.
  • Özel Kısayollar. Her yerde.
    • Donanım tuşları, Navigasyon Yüzük, Navigasyon Bar, Kilit, Fayans, Bildirimler vb - Size örtülü var.
  • Sistem Geniş Klavye Denetimleri
    • Rotasyon, imleç kontrolü, isteğe bağlı emoticions, vb - Sen uzakta doya dokunarak olacak.
  • SlimCenter
    • İndirme, iletişim bilgileri, sistemi uygulaması kaldırma. - bir sopa sallamak daha eğlenceli.
  • Kamera Özellikleri
    • TrueView, Akıllı Çekim. - kolaylığı ile yaşam anlarını yakalayın.

Önemli bağlantılar:
- . size SlimRoms hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız resmi web sayfası

- cihazınızda SlimRoms yüklemek için eğer harfi için aşağıdaki adımları izleyin.

- İstersen burada okuyun . son sürüme değişikliklere ilişkin bilgiler

-. cevapları ile en sık sorulan sorulardan

temasa alın!

Kodu:
#include
/ *
* Sizin garanti artık geçersizdir.
*
* Ben, tuğla cihazlar, ölü SD kartlar için sorumlu değilim
Alarm uygulaması başarısız olduğundan * termonükleer savaş, ya da kovulmak. Lütfen
Bu ROM dahil özellikleri hakkında herhangi bir endişeniz varsa * Bazı araştırma yapmak
* Bunu yanıp sönen önce! SİZ bu değişiklikler yapmak için tercih, ve eğer edilir
Cihazınızı karışıklık için bana parmak işaret *, sana gülerler.
* Bu rom beğenmezseniz, uzakta bu konuya uzak dur!
* /
XDA: DevDB Bilgi
[SM-T31X] SlimKat, Samsung Galaxy Tab 3 ROM

Sanatçılar
, ,
ROM OS Sürümü: KitKat 4.4.x ROM Kernel: Linux 3.0.x Sürüm Bilgileri Durum: Beta Oluşturuldu 2014 -07-27 Son Güncelleme2014/07/27

Device specific sources i used
- Kernel:
- Common T31x device fork:
- SM-T311 fork:
- SM-T310 fork:
- SM-T315 fork:

Credits
- SlimRoms Team and all contributors
- CyanogenMod Team, CyanogenMod and AOSP contributors
- @ , CyanogenMod for Samsung Galaxy Note 2 (GT-N7100 and N7105) maintainer
- @ for his Sources and all his help
- @ ]
- @
- @
- @ (SlimRoms Maintainer for e.g. Galaxy Tab 2)

Üst Alt