[rom]|4.3|xxugmj9|pardus Hd Rom™ Premier|fast|stable|debloated|08-11-2013

Sponsorlu Bağlantılar

djcancox

djcancox

Üye
    Konu Sahibi
[rom]|4.3|xxugmj9|pardus Hd Rom™ Premier|fast|stable|debloated|08-11-2013
[ROM]|4.3|XXUGMJ9|Pardus HD RoM™ Premier|Fast|Stable|DeBloated|08-11-2013

●●●●●●●●●●●● Pardus HD RoM™ Premier ●●●●●●●●●●●●●

● Based on XXUGMJ9 (4.3)

● MJ3 Modem

● Stock Theme

Thanks to @

● Deodexed & Rooted & Zipaligned

● Remove All Bloatware

● Build.prob & Wifi & Battery Tweaks

● Init.d Support

● SQLite Optimized

● sysro/sysrw

● Xposed Framework

● Wanam Xposed

● No Auto Converting messages to MMS

● Unlimited Contacts to SMS,MMS

● No SMS call in log

● Enabled More Contacts (999)

● Large Apn List

● Improved Virtual Memory

● 4 way reboot menu

● No increasing ringtone

● SuperSU and su binary

● Disabled Boot sound

● Pardus HD Boot Animation

● Note 3 Launcher

● Enabled Multiview for all apps support

● Task Manager Shortcut

● Torch

● Boeffla 1.6.4 sound Engine app

● and many more.

DOWNLOAD LİNK BUYRUN ….

patatesss1

Üye
teşekkürler deneme fırsatım oldu fakat overclock yapamadım stweaks kerneli görmüyo başka programlarla da denedim olmadı siyah kernel de yüklendiğinde problem çıkıyor overclock için bir öneriniz var mı

• Beğen
Tepkiler: djcancox
djcancox

djcancox

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim ama malesef ben bu rom da overclock yapmadım ve gerek duymadım bu şekilde kullanmanı tavsiye ederim gereken ayarlar zagten duzenlenmiş pil stable olsun gayet iyi durumda bu şekilde kullan dene bence kolay gelsin :)

fbhak01

Üye
bunu yapandan Allah razı olsun. mükemmel olmuş bence gerek pil gerek görsellik bakımından herkese tavsiye ederim gelecek sürümü bekliyorum birde ekstradan bir sorum olucak bu romdan orjinal 4.1.2 türkiye romuna geri dönüş şansımız var mı orjinal 4.3 dönememiştim çok teşekkürler tekrardan..

djcancox

djcancox

Üye
    Konu Sahibi
dönüş aslında cok basit gerek orjınal de gerek bu rom da orjınal 4.1.2 turkiye rom u kurun son updatelerini yapın bütün işlemler bitince gene odin le (xxemg4) bu dosyayı zipden cıkarın odin menusun den telefon butonuna basıp (xxemg4) içindeki modem bin dosyasını seçip flahş layın yükleyin telefona bukadar orj ıme de gelmiş olucak geriye

bunu yapandan Allah razı olsun. mükemmel olmuş bence gerek pil gerek görsellik bakımından herkese tavsiye ederim gelecek sürümü bekliyorum birde ekstradan bir sorum olucak bu romdan orjinal 4.1.2 türkiye romuna geri dönüş şansımız var mı orjinal 4.3 dönememiştim çok teşekkürler tekrardan..

dönüş aslında cok basit gerek orjınal de gerek bu rom da orjınal 4.1.2 turkiye rom u kurun son updatelerini yapın bütün işlemler bitince gene odin le (xxemg4) bu dosyayı zipden cıkarın odin menusun den telefon butonuna basıp (xxemg4) içindeki modem bin dosyasını seçip flahş layın yükleyin telefona bukadar orj ıme de gelmiş olucak geriye

fbhak01

Üye

dediğin gibi yaptım aslında döndümde fakat öyle yapınca telefonu tam olarak sıfıra döndüremiyorum download modda counts yazan yer sıfırlanmıyor

djcancox

djcancox

Üye
    Konu Sahibi
dediğin gibi yaptım aslında döndümde fakat öyle yapınca telefonu tam olarak sıfıra döndüremiyorum download modda counts yazan yer sıfırlanmıyor

olabilir belki bu yöntem en azından orjınal surum 4.1.2 kullanmak isteyenler için sonra su yalama olan 4.3 cıkınca kurtulcaz inşallah bu işlerden tabi nasıl gelcek malum :D