Rofs2 ye atmam için dediğim modu verebilecek olan var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

nefrt

nefrt

Üye
    Konu Sahibi
Rofs2 ye atmam için dediğim modu verebilecek olan var mı ?

Bu kırmızı ile çizdiğim ev ekranı alt barlarının böyle şekilli değilde harflerle olmasını istiyorum (seçenekler geri menü vs. gibi). Rofs2 ye atmam için dediğim modu verebilecek olan var mı ? bi türlü başka cfw den çekemedim. çekmek istesemde nerede olduğunu bilmiyorum. teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Yok mu yardım edebilecek

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hakanın fwden arakla :d: aman duymasın :)

nefrt

nefrt

Üye
    Konu Sahibi
hakanın fw leri hep böle. hem rofs2 de nerde bulunuyo onuda bilmiyorum

Süleyman

Süleyman

Üye
bar kısmında böyle şekiller olmayan bir yazılımın içindeki tüm .r14 uzantılı dosyaları al istediğin yazılıma at. :oke:

nefrt

nefrt

Üye
    Konu Sahibi
bar kısmında böyle şekiller olmayan bir yazılımın içindeki tüm .r14 uzantılı dosyaları al istediğin yazılıma at. :oke:

Ustam burda ki yazılımdan çeksem .r14'ü olur mu.

Peki çektiklerimi rofs2 de nereye atıcam bilgi versen..

Süleyman

Süleyman

Üye
evet olur. Yapman gereken şey örneğin o yazılımdan resource içindeki .r14 dosyaları alıp istediğin yazılımda resource içine atacaksın. Yani nereden aldı isen oraya atacaksın. Rofs içindeki tüm .r14 dosyaları yapman gerekir.

nefrt

nefrt

Üye
    Konu Sahibi
evet olur. Yapman gereken şey örneğin o yazılımdan resource içindeki .r14 dosyaları alıp istediğin yazılımda resource içine atacaksın. Yani nereden aldı isen oraya atacaksın. Rofs içindeki tüm .r14 dosyaları yapman gerekir.

saolasın ustam. aldım bakalım yazılımı atınca olacak mı

- - - Eklendi - - -

Şu konumada bakarsan sevinirim. Kimse cevap vermiyor
http://www.maxicep.com/symbian-s60v...-seffaflastirmak-istiyorum-yardim-803913.html

haqanguven

haqanguven

Üye
nfe ile rofs2 aç. Türkçe dili sil. Sonra tekrardan ekle... Sonra paketle flaşhla tamamdır :)

nefrt

nefrt

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl onu bilmiyorum. anlatabilir misin veya o 3 temayı editler misin sana zahmet

- - - Eklendi - - -

kullandığın temayı editlemen gerek.

Nasıl onu bilmiyorum. anlatabilir misin veya o 3 temayı editler misin sana zahmet

Üst Alt