Rocking Music HD belle Art.Factory

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Rocking Music HD belle Art.Factory
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58

Hasand.

Hasand.

Üye
İsa ben dün paylastıgim temada bircok yenılık yaptım sende ikonla editleme olmaz yazmişsin arka plan +search wıdget tranprant gibi yenilıkler yaptim

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
İsa ben dün paylastıgim temada bircok yenılık yaptım sende ikonla editleme olmaz yazmişsin arka plan +search wıdget tranprant gibi yenilıkler yaptim
sen temadan temaya ikon aktarılarak konu açmışsın bu tür paylaşımlara artık müsaade etmiyoruz search widget desteği olan temaları da ben paylaştım sen o temaya jolla ikonu aktararak konu açmışsın artık bu tür paylaşımlara tekrar söylüyorum müsaade etmiyoruz
ve bu jolla temayı by Duylinh27884 den alana kadar canımız çıktı editör arkadaşı zor ikna ederek aldık ve maxicep de yayınladık bunu suistimal etmeyin

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Eduardo58

Eduardo58

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Hasand.

Hasand.

Üye
sen temadan temaya ikon aktarılarak konu açmışsın bu tür paylaşımlara artık müsaade etmiyoruz search widget desteği olan temaları da ben paylaştım sen o temaya jolla ikonu aktararak konu açmışsın artık bu tür paylaşımlara tekrar söylüyorum müsaade etmiyoruz
ve bu jolla temayı by Duylinh27884 den alana kadar canımız çıktı editör arkadaşı zor ikna ederek aldık ve maxicep de yayınladık bunu suistimal etmeyin
ıkon aktardim onun dişinda arka plan ve arama widgetinı degistırdım tema normal bır siyah temaydı

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Darqos ve Hasand.

Üst Alt