Revo Uninstaller İndir - Program Kaldırma Aracı

serdar121212

Üye
    Konu Sahibi
Revo Uninstaller, kaldırmak isteyip de kaldıramadığınız programları kaldırma aracıdır. Her defasında karşınıza çıkan, silindikten sonra arkasında atık bırakan programlardan kurtulabilirsiniz.
Revo Uninstaller ekle/kaldır ' a benzer bir yönetim ekranı sunar. Fakat daha gelişmiş şekilde çalışır, sildiğiniz programların verilerini kayıt defterinden kaldırır. Bu sayede çalışmayan veya tekrar kurmak istediğiniz programlar için oldukça iyi çözümler sunar. Dilerseniz başlangıçta açılan uygulamaları yönetebilirsiniz. Gereksiz dosyaları bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.
Revo Uninstaller ' in içerisinde şu araçları bulabilirsiniz;
Başlangıç uygulamalarını yönetme aracı.
Windows araçlarını yönetme.
Gereksiz olan dosyaları silme aracı.
Tarayıcılara ait geçmiş bilgilerini kaldırma.
Office geçmiş kayıtları silme.
Geri dönüşümü olmadan program kaldırma
Program kendini güncelleme özelliği sayesinde daima yeni kalır.İndirme Linki:
 

Benzer Konular

ANIL
Cevap
1
Görüntüleme
169
PALA.
Eren Değerli
Cevap
0
Görüntüleme
280
Eren Değerli
    • Beğen
    • Sevdim
Cevap
1
Görüntüleme
451
MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt