(Resimleri & Videoları Gizleyin) Gallery Vault-Hide Video&Photo Pro v2.5.2

Sponsorlu Bağlantılar

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
(Resimleri & Videoları Gizleyin) Gallery Vault-Hide Video&Photo Pro v2.5.2
GalleryVault kolayca gizlemek ve fotoğraflarınızı, videolarınızı ve başkalarının görmesini istemediğiniz diğer dosyaları şifrelemek için harika bir gizlilik koruma app.
GalleryVault kendi uygulama simgesini gizlemek ve gizlilik kesinlikle güvenlidir tutabilirsiniz. Bu güvenli kasasında özel görüntüleri ve videoları alabilir ve kimsenin varlığını bilir.
Dahası, GalleryVault güzel bir tasarıma sahip, size pürüzsüz ve şaşırtıcı medya göz deneyimi sağlar.

vurgulayın özellikleri:
• gizle fotoğraflar, videolar gizlemek ve dosyaları herhangi bir başka tür gizleyebilirsiniz.
• Gizli dosya tüm şifrelenir.
• Destek simgesini gizlemek için, ve kimse sen hariç Galeri Vault varlığını bilir.
• Destek SD kartındaki dosyaları gizlemek ve SD kart şifrelenmiş dosyaları taşıma Android 4.4 (KitKat) de dahil olmak üzere, cihazınız depolama kaydetmek için Android 5.0 (Lolipop)
• Sadece tek bir dokunuşla web sayfasındaki tüm resimleri ve videoları indirirken Özel Web Browser ve desteği ile entegre.
•, güzel, pürüzsüz ve şık bir kullanıcı deneyimi
• Hayır herhangi bir depolama sınırlaması fotoğraf ve gizlemek videoyu gizlemek için
• acele Galeri Vault kapatmak için telefonunuzu sallayın
• Destek gizlemek ve oyun GIF görüntüleri
• Destek Uyarılar-kırın ve break-in çalışıyor kim olduğunu biliyor
• Destek Sahte Parola ve sahte içerik gösteren zaman giriş sahte şifre
• Destek Parmak İzi (Yalnızca parmak izi tarayıcı ile samsung cihaz desteği)

GalleryVault ile, gizlilik iyi korunur.

Kullanıcıların Yorumlar
☆ "Mükemmel şifrelemek fotoğraf uygulaması, basit ve zarif." - Prashant
☆ "Müthiş bir yol fotoğrafları ve videoları gizlemek için." - LG G4 Kullanıcı
☆ "Basit, güzel ve çekici bir arayüz, kullanımı kolay, ben dosyaları, fotoğraf ve videoların her türlü gizleyebilirsiniz." - Cícero
☆ "Ben böyle bir fantastik app yapılan geliştiriciler. Çok minnettarım. Herkes görüntüyü gizlemek veya anılarını korumak için videoyu gizleyebilirsiniz!" - Galaxy S6 Kullanıcı

-------------SSS--------------
gizli dosyaları online olarak depolanmaktadır musunuz?
Hayır Dosyalarınız cihazınızda sadece saklanır, böylece yeni bir cihaz veya fabrika sıfırlama aktarılması önce yedekleme için tüm gizli dosyaları emin olun.

formatlar Galeri Vault tarafından desteklenen hangi?
Galeri Vault tüm formatları destekler - .jpg .png .gif .mp4 .wmv .avi .mkv mpeg .3gp VOB .MOV .MPEG4 ...

Ben Dialer gelen GalleryVault başlatmak için başarısız olursa ne yapabilirim?
Galeri Vault sistemi veya diğer uygulamalar tarafından öldürülür sonra Bazen, bazı cihazlarda, ya da cihaz yeniden başlatıldıktan sonra, Galeri Vault olayı aramak için yanıt mümkün olmayabilir. Bu durumda, aşağıdaki yöntemle birini deneyebilirsiniz:
: 1. Bu sayfamıza tarayıcıda inşa-cihazınız kullanın.
2. Galeri Vault Sistemi Uygulama Detay Bilgisi sayfasında "Yönet Uzay" düğmesine dokunun (Sistem Ayar-> Apps-> GalleryVault)

Ben şifreyi unuttum ne yapabilirim?
Size göndermek son postayı bulmak Lütfen (anahtar kelime arayarak thinkyeah posta kutusunda), ve şifrenizi sıfırlamak için posta adımları izleyin.
Postaları bulamazsanız, aşağıdaki adımlarla başka bir gönderebilirsiniz:
1. Başlat Galeri Vault kilitleme sayfa.
Simge gizliyse, Galeri Vault (Sistem Ayar-> Apps-> GalleryVault) Sistem Uygulama Detay Bilgisi sayfasında "Alanını Yönetin" düğmesine dokunun.
Kilidini ve 2 kez başarısız deneyin 2. ardından Unuttum butonuna gösterecektir.
3. dokunun iletişim düğmesine dokunun "Yeniden Gönder Auth Arkadaşına" renkli "unuttum".

İNDİRME LİNKİ

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

alternatif indirme linki
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
SHS

SHS

Üye
:tşk:

Üst Alt