Resim Tarihleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deli12

Üye
    Konu Sahibi
Resim Tarihleme Programı
Editör arkadaşlara; forumlarda sormuştum sağolsun arkadaşlar cevaplamışlar, resimleri "phoda" isimli programla tarihleyebiliyormuşuz, ancak nette pek çok phoda programı bulmama rağmen hiç biri çalışmıyor, çalışan bir phoda versiyonunu siteye eklerseniz sevinirim...

deli12

Üye
    Konu Sahibi
yok mu arkadaşlar elinde çalışan phoda programı olan birileri???

enigma

enigma

Üye
o da neki dicem:) ama ayıp olur. bence çok iyi bişey lakin ben hiç görmedim

darkred

darkred

Üye
kardeş cep te böyle bir program olduğunu pek zannetmiyorum olsa yardım edecek birisi mutlaka çıkardı.hem bunca program varken piyasada bu nereden aklına geldi

madhead

madhead

Üye
arkadaşın dediği tarzda pro lar var..yok değil..bende rastladım ama hiç kurup denemedim..o yüzden yardımcı olamıcam..

climax

Üye
<div class='quotetop'>(deli12 &#064; Dec 27 2005, 10&#58;20 PM) [post=238998]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
buyur canım kardeşim

deli12

Üye
    Konu Sahibi
Climax paylaşımın için çok teşekkür ederim...

madhead

madhead

Üye
<div class='quotetop'>(climax &#064; Dec 29 2005, 11&#58;00 AM) [post=240042]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(deli12 &#064; Dec 27 2005, 10&#58;20 PM) [post=238998]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
buyur canım kardeşim

[/b][/quote]
7610 da sorunsuz çalışıyor..sğol..benimde işime yaradı..

deli12

Üye
    Konu Sahibi
dostum çalıştıramadım programı bir püf noktası olabilir mi???

madhead

madhead

Üye
<div class='quotetop'>(deli12 &#064; Dec 29 2005, 01&#58;02 PM) [post=240104]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
dostum çalıştıramadım programı bir püf noktası olabilir mi???
[/b][/quote]
valla ben telefon hafızasına kurdum direk çalıştı..özel bişi yapmadım..

deli12

Üye
    Konu Sahibi
yok çalışmıyor çıldırcam, iki hafızayada kurdum açılır gibi oluyor ama çalışmıyor, telefon tarihini geri aldım tekrar kurdum programı yine çalışmadı, daha önce bu programın trial versionunu kurmuşum sanırım biryerlere bir dosya attı ve şimdi çalışmasına izin vermiyor ...formatta atmak işime gelmiyor ne yapmalı acaba???????

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Trial versiyonunu kurduğunda yerleştirilen dosyayı silmediğin sürece yükleyemezsin bildiğim kadarıyla.

climax

Üye
valla arkadaşlar bende de 7610 var sorunsuz çalışıyor..sorun nerden kaynaklı bilemiyorum.

deli12

Üye
    Konu Sahibi
çok şey istiyorum biliyorum ama 6600da birileri denesede problem bendenmi söylese tadından yenmez valla...

madhead

madhead

Üye
fexplorer ile C:&#092;system&#092;apps&#092;phoda klasörünü sil...proyu tekrar kurmay&#305; bi dene...
proyu hf&#305;za kart&#305;na kurduysan ayn&#305; dosyay&#305; ayn&#305; yolla bul ordan da sil..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt