Resim Efekt Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Resim Efekt Programı
Selam forumdaşlar.. Fotoğraftaki resim üzerine bu efekti ekleyen uygulamayı arıyorum.. Önceden kullanıyordum şimdi bulamıyorum.. Photoshop cs6 da yok varsa ismini bilen yardım etsin..

Son düzenleme:

Symbianist

Symbianist

Üye
Foto görünmüyor mu ben mi göremiyorum acaba

• Beğen
Tepkiler: Apache11
Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
]
İşteydim aceleyle yanlış eklemişim

Symbianist

Symbianist

Üye
Doğrudan böyle efekt olarak bulabilir misiniz bilmiyorum ancak bir daire çizip opaklığını azaltabilirsiniz. üzerine yine beyaz renkte Metin ekleyip opaklığını azaltarak aynı görüntüyü elde edebilirsiniz
Mesela pcde Photoshop CS 6'da özel şekiller bölümü var. Kare dikdörtgen çizgi vs. araçlarının olduğu bölümde. Orada bunu yapabileceğiniz şekiller var. Çok yapacaksanız bir tane yapar katman kopyalayarak kolayca yaparsınız. Çemberi ve daireyi genişletirken shift tuşuna basılı tutarsanız en boy oranında bozulma da olmaz.

Ben özenmeden yaptım da siz katman stilininden ışık seçenekleriyle vs. daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Telefondan da bu uygulama ile yapılır metin şekil ekleyerek ama uğraştırabilir.

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Doğrudan böyle efekt olarak bulabilir misiniz bilmiyorum ancak bir daire çizip opaklığını azaltabilirsiniz. üzerine yine beyaz renkte Metin ekleyip opaklığını azaltarak aynı görüntüyü elde edebilirsiniz
Mesela pcde Photoshop CS 6'da özel şekiller bölümü var. Kare dikdörtgen çizgi vs. araçlarının olduğu bölümde. Orada bunu yapabileceğiniz şekiller var. Çok yapacaksanız bir tane yapar katman kopyalayarak kolayca yaparsınız. Çemberi ve daireyi genişletirken shift tuşuna basılı tutarsanız en boy oranında bozulma da olmaz.

Ben özenmeden yaptım da siz katman stilininden ışık seçenekleriyle vs. daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Telefondan da bu uygulama ile yapılır metin şekil ekleyerek ama uğraştırabilir.
Evet pc de cs6 ile yapıyorum ancak Instagram da satış sayfam var ve ürünlerime daha pratik yoldan bu eklemeyi yapmam gerekiyor. Daha önce kullandım ama şimdi bulamıyorum.. Eski yüklediğim programlar arasında da yok.. Bulana kadar devam.. Cvp için teşekkürler