Resim bulmaca

Sponsorlu Bağlantılar

DefectoR

Konu Sahibi
Resim bulmaca
Arkadaşlar uzun süredir oyun bölümü ile ilgilenemiyordum, haberler şunlar bunlar derken, Banu'nun topicini bile ihlal eder oldum ( kızacak bana :DD ), neese yeni bi oyun daha...

Resim bulmaca.

Mesela üstümdeki bi resim sordu, o resmi bulup foruma koyuyoruz ( ama boyutları büyük olmasın ), ondan sonra resmi koyan kişi altındakinden başka bir resim istiyor.

Altaki bana şöyle minicik, ufacık, tatlı ağlayan bi bebek bul bakem.

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by DefectoR@Jun 1 2005, 02:14 PM
Arkadaşlar uzun süredir oyun bölümü ile ilgilenemiyordum, haberler şunlar bunlar derken, princess of hell'in topicini bile ihlal eder oldum ( kızacak bana :DD ), neese yeni bi oyun daha...

Resim bulmaca.

Mesela üstümdeki bi resim sordu, o resmi bulup foruma koyuyoruz ( ama boyutları büyük olmasın ), ondan sonra resmi koyan kişi altındakinden başka bir resim istiyor.

Altaki bana şöyle minicik, ufacık, tatlı ağlayan bi bebek bul bakem.
[post=70138]Quoted post[/post]​
resmi nasıl ekliceginide anlatırsan eminim daha kolay olucak bu topic:)

ibrahimcay1

Üye
rapidshare dan banu upload ediceksin yani gozatdan sec sonra upload et...

SayG1Lar....

DefectoR

Konu Sahibi
Arkadaşlar, burdan göz at ile eklemek zorunda değilsiniz, aşağıdaki resme bakarak biraz bilgi edinebilirsiniz.

Resmin üzerine sağ tuşla tıklayıp özelliklerden, resimde gördüğünüz gibi mavi alandaki linki burdan [ I M G ] mavi alanla seçili olan adresi buraya yapıştır... [ / I M G ] komutları arasına yazıyorsunuz. ve resim çıkıyor. ( Bilmeyenler için bu)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
peki biz bu dediğini yapınca senin gösterdiğin gibi eklenmiş resimler diye küçültecekmi..?

DefectoR

Konu Sahibi
hayır

ibrahimcay1

Üye
saol shadu

İbo Bey

Üye
Buyur Defector Shadu kardeşim :P Umarım beğenirsin ;)

Alttaki sen de bana şööyle insanın içini rahatlatan, huzur veren bi doğa manzarası bul bakıyım :D Biraz kazık mı oldu!? :P

hecebay

Üye
herhalde olmuştur ve umarım beğenirsiniz

alttaki sende güzel bir araba resmi bul

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye

Alttaki Gusel bi Golden Retriever resmi istiorum ama benim golden resminden çalma sen bul bi tane :P

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye

Bende alttakinden güzel bir dişi vampir resmi istiyorum (müstehcen, fantazik resimlerden olmasın :) )

folter

Üye
[/URL]

alttaki senden aydınlık bir gökyüzü resmi istiyorum.

sarkmaz

Üye

buyur hemde köprümanzaralı
aşağıdaki bende mutluluğun resmini istiyorum iii değerlendir ;;)

bulmaca

Üye
arkadaslar bilgisayardaki resmimi buraya nasıl koyucagımı biri ogretirsee guzel resimler koyacagım :help:

slayer

Üye
buraya at sonra bulursun heralde
mutluluğun resmini

gün batımı istiyorum

midnight

midnight

Üye

Mutsuzluğun resmini yolla 8)

sarkmaz

Üye
mutsuzluğun resmi yanlızlıktır bence

bir ucak motoru resmi istiyorum varsa

slayer

Üye
bitirdin ben uçak motoruymuş öldüm aramaktan :P

Wright kardeşlerin yaptığı motor bu ;;)

"wachovia center" (philadelphia 76'ers 'ın stadı) kuş bakışı resmi bulun bakalım :DD

msw

msw

Üye

Ben de İstanbulun güzel bir resmini istiyorum.....Yeni jenerasyon olsun....

folter

Üye

alttaki erotik bir resim bul ancak içerisinde insan olmasın.veya insan vücudunun herhangibir bölgesi gözükmesin.

Üst Alt