Replika Samsung Galaxy s3 200 tl özellikleri içerde kore malı

Sponsorlu Bağlantılar

ehlimantaskin

Üye
    Konu Sahibi
Replika Samsung Galaxy s3 200 tl özellikleri içerde kore malı
arkadaş haklı biraz fazla verdim galiba fiyatı 120 tl eğer düşünen olursa teklif verebilir.

beyaz renk tek çekirdekli mtk işletim sistemi 480x320 4.0 inc ekran çift sim kart tv wi-fi 128 mb ram 1.3 mp arka kamera 1.3 mp ön kamera e-posta fm radyo bluetooth kafıza kartı slotu video oynatıcı facebook twitter e-buddy skype yahoo lion batarya türkçe dil kılıf ve ekran koruyucu hediye mp4 oynatma usb li sarj kulaklık ve kutusunda sıfır sadece 1 gün kullandım telefonda hiçbir sorun yok ciddi alıcılar pm atsın lütfen ayrıca belirteyim sonradan sorun olmasın sadece wap tarayıcısı web sayfalarında gezemezsiniz. konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. kapıda ödemeli kargo ile gönderilecektir.

aradaki boşlıkları siliniz

h t t p : / / i m g 8 4 5 . i m a g e s h a c k . u s / i m g 8 4 5 / 7 4 5 2 / a d s z n w e . p n g

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Hayırlı satışlar ama bu özellikler için ve çin malı için 200tl çok çok fazla bir fiyat.

• Beğen
Tepkiler: ehlimantaskin

ehlimantaskin

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim çin malı değil kore malı telefon ama kısmet artık benim biçtiğim değer bu arkadaşlar tekliflerini yaparlarsa değerlendirebilirim.

ebubekirtrkr.

Üye
bişey soracam bende de böyle bi telefon var ama java işletimli. Oyun yüklüyorum ıngilizce olarak hafıza dolu gibi bişey söylüyo. Nasıl oyun yükler veyahut kaldıririm

killiadam2

Üye
arkadaş haklı biraz fazla verdim galiba fiyatı 120 tl eğer düşünen olursa teklif verebilir.

beyaz renk tek çekirdekli mtk işletim sistemi 480x320 4.0 inc ekran çift sim kart tv wi-fi 128 mb ram 1.3 mp arka kamera 1.3 mp ön kamera e-posta fm radyo bluetooth kafıza kartı slotu video oynatıcı facebook twitter e-buddy skype yahoo lion batarya türkçe dil kılıf ve ekran koruyucu hediye mp4 oynatma usb li sarj kulaklık ve kutusunda sıfır sadece 1 gün kullandım telefonda hiçbir sorun yok ciddi alıcılar pm atsın lütfen ayrıca belirteyim sonradan sorun olmasın sadece wap tarayıcısı web sayfalarında gezemezsiniz. konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. kapıda ödemeli kargo ile gönderilecektir.

aradaki boşlıkları siliniz

h t t p : / / i m g 8 4 5 . i m a g e s h a c k . u s / i m g 8 4 5 / 7 4 5 2 / a d s z n w e . p n g

Nokia e71 vereyim orjinal

yaren_dede

yaren_dede

Üye
arkadaşta var bu telefondan 3 dakika inceledim ve telefon kullanmaktan soğudum yani bedava verseler kullanmam o derece...

bu arada hayırlı satışlar

killiadam2

Üye
arkadaşta var bu telefondan 3 dakika inceledim ve telefon kullanmaktan soğudum yani bedava verseler kullanmam o derece...

bu arada hayırlı satışlar

Genel olarak neler ön planda neleri kötü?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Genel olarak neler ön planda neleri kötü?

c601 kullanınca benim telefonun yanında solda sıfır kalıyor hem işletim sistemi hem dokunmatiği hafızası rami... s3 diye elime aldım teli içinden s1 bile çıkmadı :)

killiadam2

Üye

c601 kullanınca benim telefonun yanında solda sıfır kalıyor hem işletim sistemi hem dokunmatiği hafızası rami... s3 diye elime aldım teli içinden s1 bile çıkmadı :)

Bendede orjinal nokia e71 var güzel saglam telefon ama şekil degil :D

Üst Alt