Replika iphone 7 mtk 6582 root atma

Sponsorlu Bağlantılar

N73

Üye
    Konu Sahibi
Replika iphone 7 mtk 6582 root atma
herkeze iyi forumlar arkadaşlar mtk 6582 işlemcili iphone telefonum var andorid 6.0 sürümlü root atmak istiyorum telefonuma ama ne yaptıysam olmadı kingroot %50 den sonra hata veriyor supersu zaten bulamadım bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
CWM / TWRP yaratma görevi hakkında gitmek için normalde birkaç yolu vardır veya sizin MT6735 MT6753 üzerinde MT6755 MT6797 MT6737 MT 6737T MT6592 MT6582 MT6595 MT6732 MT6752 MT6795 telefon, ama genellikle bu kolaylaştırır adımlardan birini Kök salmak istiyor. ve de kontrol etmek .

NOT: Artık MT6735 MT6753, MT6755 gibi yeni SoC Çin telefonları için TWRP'yi nasıl oluşturacağımız hakkında güncellenmiş bir konunuza sahibiz. Bu yöntem kök gerektirmez. Daha eski bir telefonunuz varsa, bu öğreticiyle devam edebilirsiniz.

Bu oto köklenme yöntemden bir sonuç vermezse, sen boot.img gelen CWM oluşturmanız gerekebilir ve bu süreç anlatılmıştır .

Ne yapalım:
  1. Otomatik kök
    • Telefonunuzu henüz takmayın
    • PDANet ADB sürücülerini bilgisayarınıza yükleyin
    • PDANet kurulumcusu sizden bunu yapmanızı isterse telefonunuzu bağlayın.
    Bu sürücüler benim için başarısız oldu. Windows 8.1'de benim için sürücü imza doğrulamasını devre dışı bırakmak gerekli değildi. Not, PDANet ADB sürücülerini yükleme ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa, burada paketinde bulunmaktadır .

2. . Yükleme tamamlandıktan sonra hızlı kök yazılım kendiliğinden çalışacaktır.
  3. Telefonunuz açıkken, telefonunuzu USB yoluyla PC'nize bağlayın. Bir eğirici görürsünüz:
  4. Daha sonra Shuame Root Genius yazılımında büyük bir tıklanabilir düğme açmalısınız. Tıkla. Düğme lütfen .
  5. Daha sonra kök süreci otomatik olarak başlamalıdır. Telefonunuzun kilit ekran modunda değil ana ekrana açıldığından emin olun.
  6. Telefonunuza ve Güvenlik Duvarı yazılımına dikkat edin. Telefonunuz / tablet / güvenlik duvarınızda görünen tüm iletişim kutularına izin ver / Güncelle / Yükle.
  7. Telefonunuz / tabletinizdeki tüm iletişim kutularına izin verdikten sonra sürecin% 100'e erişmesi gerekir ve bu ekranı göreceksiniz:

Üst Alt