Renk Tonları.. Yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
korfare

korfare

Üye
    Konu Sahibi
Renk Tonları.. Yardım!
Wave s8500 Güncelleme yapmadan önce video izlerken "renk tonu" kısmından tonlama yapabiliyordum ve bariz şekilde farkediliyordu. Sıcak-Normal-Harika... Şimdi ise hangisini seçersem seçeyim aynı tonda.. Bunu nasıl düzeltebilirim. Sizce sebep nedir?

sonys119

sonys119

Üye
wavedemi bu ayarı yapıodun ilk defa duyuyom :)

korfare

korfare

Üye
    Konu Sahibi
wavedemi bu ayarı yapıodun ilk defa duyuyom :)
:) Video izlerken "..." kısmına bastıktan sonra "renk tonu" kısmı var. Oradan bahsettiğim tonlamalar seçilebiliyor.

--------------- Ekleme ---------------

Son sürüm yüklü olan arkadaşlar video izlerken "renk tonu" seçeneğindeki geçişler çalışıyor mu, farkedilebiliyor mu?

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
harika daha pürürzsüz bir renk tou

sez00

Üye
kardeş dogru bende de aynı durum mevcut.hangisini secsem görüntü aynı deşien bısey yook

korfare

korfare

Üye
    Konu Sahibi
kardeş dogru bende de aynı durum mevcut.hangisini secsem görüntü aynı deşien bısey yook
Son sürümü yükleyen diğer arkadaşlarda da aynı durum var ise son sürümden kaynaklanıyor demektir. Diğer arkadaşların görüşlerini bekleyelim. Gelen görüşlere göre sürümü tekrardan yükleme yada yüklememe kararı alıcam. Arkadaşlar görüşlerinizi bekliyoruz.

ceycey111

ceycey111

Üye
Aynı sorun bendede var ayrıca kamerada açık hava görünürlüğü çalışmıyor

sonertoker

Üye
Yeni sürüm yüklü
Maalesef bende de çalışmıyor.

tussifed

Üye
evet değişmiyor

korfare

korfare

Üye
    Konu Sahibi
Aynı sorun bendede var ayrıca kamerada açık hava görünürlüğü çalışmıyor
Açık hava görünürlüğü seçeneği benim telefonda seçilebiliyor ama dediğin gibi etkisi yok, çalışmıyor. :s

korfare

korfare

Üye
    Konu Sahibi

mustapha2105

Üye
Son sürümü yükleyen diğer arkadaşlarda da aynı durum var ise son sürümden kaynaklanıyor demektir. Diğer arkadaşların görüşlerini bekleyelim. Gelen görüşlere göre sürümü tekrardan yükleme yada yüklememe kararı alıcam. Arkadaşlar görüşlerinizi bekliyoruz.

bende bada 1.2 XXJID yüklü ve bahsettiğiniz sorunların hiç biri bende yok yani video izlerken diğer tonlarda izleyebiliyorum ve açık hava görünümü de çalışıyor aktifleştirdiğimde baya farkediyor.

korfare

korfare

Üye
    Konu Sahibi
bende bada 1.2 XXJID yüklü ve bahsettiğiniz sorunların hiç biri bende yok yani video izlerken diğer tonlarda izleyebiliyorum ve açık hava görünümü de çalışıyor aktifleştirdiğimde baya farkediyor.
Arkadaşım kieste son sürüm JVKC1. Bu sürümü yükledim ve bu sorunlar oluştu. Sorunu belirten diğer arkadaşlar da son sürüm sanırım. Önceden bizde de bu özellikler aktifti.

mustapha2105

Üye
Arkadaşım kieste son sürüm JVKC1. Bu sürümü yükledim ve bu sorunlar oluştu. Sorunu belirten diğer arkadaşlar da son sürüm. Önceden bizde de bu özellikler aktifti.

ben güncellemeyi kiesten yapmadım. multiloader ile yaptım. kiesteki sürüm hakkında bilgim yok.

esbalat

esbalat

Üye
Wawe 2 jvjl3 versiyon var 2 side çalişiyor ;)

erem.qns

erem.qns

Üye
Bende de son sürüm yüklü. Bnde de çalışmıo malesef.
Daha önce ki sürümlerde kullanmıstım ama bunda çalışmıo

balyozxxx

Üye
bende de jvkc1 sürümü yüklü aynı durum bende de var ne yazık çalışmıyor

veev

Üye
Evet Değişmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...