Renault Clio Symbol grubumuz açıldı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Neverex

Üye
    Konu Sahibi
:megafon:
:megafon:Arkadaşlar Renault Clio Symbol grubumuz açıldı :megafon:

:):oke:
UzUn zamandır araştırma yapıyordum ve sonunda grubumuzu kurdum.Sitemizde de olmayan bir grup olunca bende grubu kurma görevini kendimde buldum.İnşaalah sitemize hayırlı olur.Grubumuz her türlü clio modeline açık bir gruptur.Bilgi,görüş,önerilerinizi bildirebilirsiniz.Saedece clio sahibi olmanız gerekmiyor herkese açık bir grubumuz var.

ÜYE ALMILARIMIZ BUGÜN İTİBARİYLE BAŞLAMIŞTIR

 
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye

Sevdiğim bir araba grup sitemize hayırlı olsun....:oke:
 

Neverex

Üye
    Konu Sahibi
Seviyorsan katılabilirsin :)
 
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Grupla ilgili link göremedim.....:)
 
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Gruptayım...Sağolasın davet için.

Teşekkürler..
 

Neverex

Üye
    Konu Sahibi
Yeteri kadar ilgi gösterilmemesi nedeniyle grubumuz kapatılmıştır.
 
Odysseus

Odysseus

Üye
Yanlış. İlgi görmedi diye grup kapatmamalısınız. Daha birkaç gün olmuştu üstelik. İlgi çekmesi için değişik organizasyonlar yapabilirdiniz.

Neyse, grup kapatıldığına göre konu da kapatılmıştır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt