RenameR v1.30.01[Son Sürüm]


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
POWER

POWER

Üye
    Konu Sahibi
RenameR
Bu Program programların ismini değiştirmenize yarar.Bu sürümünde türkçe karakterler kullanabiliyorsunuz.Fakat 9 karakteri geçemezsiniz.{Not : eğer pro ismi aif dosyasında ise türkçe karakter kullanamazsınız...
programın çalışması için telefonunuzda pyton scripti olmalıdır.ekte bulabilirsiniz...
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: BURSABURGAZ
echnaton

echnaton

Üye
Teşekkürler..
 

Spartan_61

Üye
saolasın güzel program
 

ivandivandakor

Üye
6600 çalışmıyor
 
alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
saolasın
 
-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
TeşekkürLer. aynı işLemi uyg. adı.captionrsc dosyasını düzenLeyerekte yapabiLirsiniz :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt