Removable drive virüsü

• 20 Mart 2017 23:29
  • 142 Okunma
  • 8 Yanıtlar

0/5, 0 Oy
  1. Konuyu nerede açacağımı bilemedim buraya açtım. Sorum sacma olabilir ama cok bilgim olmadığı icin sorma ihtiyaci duydum. Bilgisayarimda removable drive virusu kesfettim. Combofix ile pc ve flash diskimden virusu temizledim. Android telefonumdada bu virus varmış. Telefonu temizleme konusunda kararsiz kaldim. Yine ayni sekilde combofix ile telefonu kablo ile bilgisayara baglayarak virusu silmem telefona zarar verir mi ? Garantisi gider mi ?

Yazan: msmak
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. istersen telefonun stock rom u indir, bilgisayardan flash'la sorun kalmaz..

Samsung ile gönderdi
  3. Stock rom garantiyi bozmaz mi ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Stock rom yani orjinal rom.
    Dedim ya telefonun markası ne ise, internet sitesinden rom indir. Pc den yazılım yükle..

Samsung ile gönderdi
  5. Yinede O işlem Telefonuzu garanti dışı bırakabir. Rom işlemi 'yapmamanızı' öneririm. bunun yerine Telefonunuzu Sıfırlayın Virüsler gidecektir :oke:

LG G3 Akıllı Telefon Format Atma Aşamaları;

1. Telefonu kapatma tuşuyla kapatın.
      2. Ses kısma tuşu ve kapatma açma tuşuna aynı anda basılı tutun.
      3. LG Logosunu gördüğünüz zaman elinizi kapatma / açma tuşundan çekip hemen tekrar basın.
      4. Format atma menüleri gelene kadar bu iki tuşa basmaya devam edin.

Son düzenleme: 21 Mart 2017 00:58
    By_Casparov bunu beğendi.
  6. Ben ayda 1 yazılım atarım. 0 sıkıntı :)

Samsung ile gönderdi
    CaptainPrice. bunu beğendi.
  7. Cihaz'a yetkisiz müdahale etmek Garanti dışı bırakır. :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    Muhammed CR7 bunu beğendi.
  8. Orjinal yani stok rom yüklemek garanti dışı bırakmaz telefonu.

Samsung ile gönderdi
    CaptainPrice. ve Muhammed CR7 bunu beğendi.
  9. Bencede çünkü tel root'lu iken garanti kabul etmiyo. O yüzden garantiye göndermeden önce, pc de orjinal rom Yazılım yüklücen. Gerekenleri yaptıktan sonra garantiye gönderiliyo. Bilen bilir zaten..

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...