Rekorcepte Mesajlarıma Gelen Cevaplar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
use2000

use2000

Üye
    Konu Sahibi
Rekorcepte Mesajlarıma Gelen Cevaplar
Rekorcepte den çıkan şifreyi gönderiğimde hatalı mesaj gönderdiniz. Lütfen kontrol edip tekrar gönderin yazan cevap geliyor. Arkadaşlarım da deniyor aynı cevap geliyor. Siz de durum nedir?

• Beğen
Tepkiler: Mr-Trojan

cool_eagle

Üye
bi arkadaşada olmuştu aynısı...

darülmendep

darülmendep

Üye
Müşteri hizmetlerini aramaktan başka yapacağın hiç birşey yok. Çok sıkışırsan bana msn adresini yolla ben sana 100 mb paketi sadece 15 kontöre satarım hatta 10 kontöre

sweety_boy_43

Üye
Ben kazandğm şfryi arkadaşa verdm 100mb sorunsuz yüklendi

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
bazen sistemde çıkıyor arkadaşlar bana denk gelmedi ama çoğu katılan kişiye çıkıoyormuş

use2000

use2000

Üye
    Konu Sahibi
7 tane şifre denedim aynı sonucu veriyor

arslansem

arslansem

Üye
Kazıklıyorlar sanırım :@

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
ben katıldım ama 2 saattir lütfen bekleyin diyor :@

use2000

use2000

Üye
    Konu Sahibi
INTERNET yazıp boşluk bırakıp kodu girip 5010 a göndermek gerekiyormuş; ben başa INTERNET yazmadığım için olmuyormuş , yaptım oldu :)

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
INTERNET yazıp boşluk bırakıp kodu girip 5010 a göndermek gerekiyormuş; ben başa INTERNET yazmadığım için olmuyormuş , yaptım oldu :)

:ehe:naughty::naughty:Demekki oluyormuş...bari diğer şifreleride bana versen olmazmı:ehe

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
ben gönderdim 24 saat içinde tanımlanacak dedi 3 gün oldu hala bişey yok

powerburn

Üye
Rekorcepte'de her gün 500 kişi olayı yok bence. Rekorcepte'de ilk denemenizde internet kodu size veriliyor, daha sonraki denemelerde hesabım zaten varı seçtiğinizde aynı hesaba bir daha vermiyorlar. Ben 3 ayrı hattı sadece 1 denemeyle kayıt ettirdim ve 3ünede kodu verdi. Eğer şifre aldınız, bir daha almak istiyorsanız süper şifresini bildiğiniz başka hatlara ihtiyacınız var.

aLLbiNo

aLLbiNo

Üye
Bnde Hatasız Oluo !

aquSTine^

aquSTine^

Üye
:d :d

kaan2222

kaan2222

Üye
bndede olmuştu telefondan 1 kere yolladım mesajı hatalı diye mesaj 32 kere geldi 33. mesajda 100 mb hattınıza yüklenmiştir dedi.:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt