reklamsız php mysql destekli host

Sponsorlu Bağlantılar

zoom

Üye
    Konu Sahibi
reklamsız php mysql destekli host
reklamsız php mysql destekli host bilen var mı phpbb plus kuracam ben 100webspace'i kullanıyom ama oda reklamlı orgfree.com var orada hatalı kurulmuyo başka iyi bir yer bilen var mı en az 100 mb'lık

kalles

Üye
dostum bu 80 mb ama istediklerin vede daha fazlası bu hostta mevcut...ben bunu kullanıyorum phpbb ipb vb hersey kuruluyo buna...

ukalaboy

ukalaboy

Üye

zoom

Üye
    Konu Sahibi
ben kendim buldum onuda söyliyim belki birinni işine yarar

AzReeL

Üye
250 mb reklamsız istediğin şeyi kur 2012 ylına kadarda kapanmaz + cpanel 11 hayırlı olsun en sağlam free host

renevatio

Üye

ademvehavva

ademvehavva

Üye
250 mb reklamsız istediğin şeyi kur 2012 ylına kadarda kapanmaz + cpanel 11 hayırlı olsun en sağlam free host
kardeş o verdiğin siteyi bi açıklasan da bizde öğrensek nasıl kullanabiliriz ben şahsen anlamadım siteyi şimdiden teşekkürler. galiba siteismi.com diye veriyor bilgilendirirsen sevinirim.:nono:

dmusty80

Üye
Sitesine Uye oldum Ama 24 Saat Sonra AktifLeştiricektir. hesaßınız dediler Ama halen ßekliyorum :d 48 saat oldu :D

bi ßaşka yorumda.. eninde sonunda aktifleştiriliyormuş ßekliyoruz artık :D

ilkan212

Üye
bnm de 48 saat oldu hala bekliyoruz hadi bakalım :D

songul4444

Üye
Siz yine üye olmuşsunuz ben üye de olamıyorum :(((((

salube

salube

Üye
al kardeş sana sonu forumlari.net ve phhp ama v bulletin stilide var istersen bu siteden bak bunu ordan kurdum :forumsalube.forumlari.net
not:reklamsız

ercutechclup

ercutechclup

Üye
Ben aldım Ama Neden se Hep siliyorlar şansınızı deneyin denmekte fayda var

--------------- Ekleme ---------------

Öneririm Güzel site ftp mysql desteklidir Başarılar iyi çalışmalar

emre2323

Üye
freehostia.com

freaka61

Üye
kardeş bu işi yapmak için biraz parayı gözden çıkarmak gerekir. bitti. [Konu kilit+çöp pls]

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
000webhost.com En iyisi ;) Hesap Aktif Olmazsa Ticket Maili At ;)

Üst Alt