reklam bulunduran sitelerden vergi alınacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
recaizade

recaizade

Üye
    Konu Sahibi
arkdaşlar yeni çıkacak bir yasa ile reklam içeren ve site aracılığıyla malzeme satan sitelerden vergi alınacağını biliyormuydunuz??????:megafon::megafon:
 
leiche

leiche

Emekli Yönetici
Ozan çok sevinecek :ehe
 
ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
haydaaaaaaa
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
SAçmalık Bence.
 
recaizade

recaizade

Üye
    Konu Sahibi
bloglardan da alırlar mı acaba? Oralarda da ürün tanıtımı yapılıyor..belkide sipariş üstü satış.... arkadaşlar???
 
Mr.Crunch

Mr.Crunch

Üye
acaba bu haberle ilgili doğrulanabilir bir kaynak var mı?
 
recaizade

recaizade

Üye
    Konu Sahibi
şu an yok :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt