Rehberimi Başka Bir Telefona aktarma

Sponsorlu Bağlantılar

resul1213

Üye
    Konu Sahibi
Rehberimi Başka Bir Telefona aktarma
merhaba arkadaşlar ya benim telefon nokia e65 telefon rehberimde çok sayıda tel numarası var bir de mesajlar falan var ve ben yeni bir telefon aldım 3710 fold acaba e65 te bulunan rehberi ve mesajları nasıl 3710 fold'a atacağım bir yardımcı olsanız arkadaşlar şimdiden tşkler...

kol@j

kol@j

Üye
telefon numaraları çok kolay...
eski telefonundayken telefondan sim karta taşı (kopyala değil taşı) simkartını yeni telefona tak sim karttan telefona taşı sçeneklerini kullan... taşıma işinde transfer edilen bilgi eski konumunda kalmayacağından sim boşalmıştır...
hala telefon hafızasında numara kalmışsa telefondaki bütün numaralar bitinceye kadar bu işlemi tekrarla
(tam bir recep ivedek tarzı çözüm bu ) daha teknik çözüm istiyorsan aşağıya yazdım

turkceldeki telefon bilgilerini yedekleme olayı vardı.. vodafone dad avarsa oraya bakabilirsin..
ya da turkcell' e gidip yardım istayabilirsin...

altinelmas

altinelmas

Üye
Bununiçin eski s60 larda contacs manager vardı yeni versiyonlar için yok sanırım saatlerdir bulamadım

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Konuyu açan arkadaş sorunu çoktan çözmüştür ama aynı soruyu bir daha sorulmamasına karşı cevaben ;
Sim kartına kopyala ve sonra diğer telefona aktar diğer alternatif de "nokia tim'lere" giderek telefon bağlantısı yapararak senkronize edip aktarırsın.

oyalcin70

Üye
iyi günler ben samsung d900i kullanıyordum samsung galaxy tab aldım telefon rehberimi sim e taşıdım ama galaxy tab ta telefon rehberimi tekrar telefona aktaramıyorum yardımcı olursanız sevınırım

ozanmurat

Üye
iyi gunler daha once nokia e7 kullaniyordum simdi blackbery kullaniyorum nokia ovi suiteki rehberimi nasil blackberrye tasiya bilirim

omerynd

omerynd

Üye
ovi suit de ki rehberini maalesef taşıyamazsın. Telefon elindeyse tüm kartvizitleri diğer telefona gönder.