reggie miller sizce neden basketbolu bıraktı???

Sponsorlu Bağlantılar

antifener_460

Üye
    Konu Sahibi
reggie miller sizce neden basketbolu bıraktı???
bence reggie siz indiana pek ayakta duramaz çünkü öyle bir oyuncunun alternatifi yok ron artest siz indiana sizce şimdi ne yapacak??

the_patriot

Üye
yaş kemale erdi artık yaw bırakması iyi oldu kendisi için malone olsa hadi neyse bırakmasın filan derdim ama miller in bırakması indiana için bişey değiştirmez daha iyi olur bence gençlerin önü açılır

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ama maç sonudna gerçekten duygulandım :'(

Gözümden yaş geldi :'(

the_patriot

Üye
adam ağlamamak için kendini zor tuttu bende tutamadım maalesef :( :(

malone nerdesin baba özledik seni bari sen dön gel ...... :( :(

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ben malone u sewmezdm.Bence reggie bırakmasaydı. miller time da bench den gelip oynasaydı 2-3 sezon daha ckarırdı bence...
Malone bence seneye suns a gder sampionluk yuzugu almak için...

the_patriot

Üye
Originally posted by serifburak@May 22 2005, 01:34 PM
ben malone u sewmezdm.Bence reggie bırakmasaydı. miller time da bench den gelip oynasaydı 2-3 sezon daha ckarırdı bence...
[post=61275]Quoted post[/post]​

aga nba ile fazla alakan yok galiba malone isteseydi san antonio ya giderdi san antonio malone u çağırdı herkes malone dan evet beklerken malone bi anda basketbolu bıraktı bırakalı 3 ay oluyo

antifener_460

Üye
    Konu Sahibi
beyler ben de ağladım maçtan sora çok duyguluydu yaw onun yerinde olmayı çok isterdim hele jermaine in o bakışı yedi bitirdi beni...

seriFBurak

seriFBurak

Üye
Originally posted by the_patriot+May 22 2005, 01:37 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(the_patriot &#064; May 22 2005, 01:37 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-serifburak@May 22 2005, 01:34 PM
[post=61275]Quoted post[/post]​

aga nba ile fazla alakan yok galiba malone isteseydi san antonio ya giderdi san antonio malone u çağırdı herkes malone dan evet beklerken malone bi anda basketbolu bıraktı bırakalı 3 ay oluyo
[post=61276]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
ben sadece espri yaptm bıraktıgnı biliorm.Ama her basketci bırakınca bi daha gelmicem demek olmuo.
bakınız.jordan

antifener_460

Üye
    Konu Sahibi
bi fenerli olmasına ramen katılıyorum

slayer

Üye
ben reggie yi sevmem hiç (bi maçta sımaç bastıktan sonra jordanı sert bir şekilde ittiydi) bıraktığıda iyi oldu adam ölecekti yakında biraz sert oldu ama olsun
off sixers offfff

antifener_460

Üye
    Konu Sahibi
sixers da kötü elendi be&#33;&#33;&#33;&#33;

desperado

Üye
miller neden bıraktı bilmem ama 39 yaşında bile neler yapabileceini sanırım herkese kanıtladı bu arada millerı sewmeen arkadaşım jordanı ittiini sölüosun we ıversonu sewiosun

ıverson daha ilk sezonlarında jordanla çıkacaı maç öncesi yaptıı röportajında jordandan çekinmediini çıkp herkese oynadıı gibi oynıcaını onu fazla önemsemediini söledi jordanıda sıradan bi oyuncu olarak gördüünü sölemişti yani resmen jordanı sallamadıını sölemişti ayrıca maç içindeki jordana yönelik hareketlerinden dolayı o yıllarda amerika ıversona tawır almıştı jordana yaptıı bu terbiyesizlikten dolayı peki buna ne diceksin hala ıversonu sewicekmisin

Üst Alt